2733
2734
عنوان

ورم بارداری

218 بازدید | 39 پست

سلام خانما

من الان 26 هفته و دو روزم هست

چند روزه شدید دارم ورم میکنم خیلی رعایت میکنم یعنی مصرف نمکم تقریبا به صفر رسیده،شیرینی جات خیلی خیلی کم مصرف میکنم در حد خرما یعنی ،برنج شاید هفته ای یکبار اونم خیلی کم ولی شدید دارم وزن اضافه میکنم تا الان حدود 10 کیلو اضافه کردم

یا مثلا دیروز ورم نداشتم انقدر ولی امروز صبح دمپاییم توی پام نمیرفت راستی احساس میکنم ورم سمت چپ بدنم بیشتر از سمت راسته

شما راهکاری دارید که من چیکار کنم تا ورمم کم بشه؟؟

میترسم دچار مسمومیت بارداری بشم

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آدنیوم جون از ورمت چه خبر؟ بیشتر شده یاکمتر؟

کم شد

رفتم دکتر گفت چون شب قبلش برنج خوردی اینجوری شدی 

غذاهای نشاسته ای کم کردم ورمم خوابید البته یه قرص هم داد که منیزیم داشت گفت ورمت رو کم میکنه و واقعا تاثیر گذاشت

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
خدا را شکر شکمه اولته؟ دخمله؟ چقد وزنت اضافه شده؟

قربونت

اره بچه اولم و دختر

تا الان 12 کیلو اضافه کردم

2738

قدم 157

وزن قبل بارداریمم 60 بود

جدیدا نرفتم سونو ولی 32 هفته 1760 بود

خوب بوده وزنش خدا را شکر معاینه رفتی؟

نه هنوز

تو این هفته نوبت دارم

انشالا طبیعی دوس داری؟ اسم انتخاب کردی؟

دوست دارم سزارین بشم از طبیعی خیلی میترسم

میخوام بذارم مانلی ولی هیچکس موافق نیست😂😂😂😂

احتمالا بذارم آلا

دوست دارم سزارین بشم از طبیعی خیلی میترسم میخوام بذارم مانلی ولی هیچکس موافق نیست😂😂😂😂 احتمالا ...

هر دو خوبن

کدوم شهری؟

اگه  وضعه لگنت مناسب بود و بچه تو لگن اومده بود و دهانه رحمت نرم شده بود نترس

هر دو خوبن کدوم شهری؟ اگه  وضعه لگنت مناسب بود و بچه تو لگن اومده بود و دهانه رحمت نرم شده بو ...

اصفهانم

تا برم دکتر ببینم چی میگه

2706