2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
چرا؟ من نرفتم پیشش فردامیخوام برم زایمانم طبیعیه

اومدم خونه مامانم اینا اذیت بودم رفتم زایشگاه اصا تو عالم هپروت بود از اونور زایشگاه منو ندیده ب پرستارا بی سواد میگفت پرولوتون بنویسین براش معاینش کنید منم زدم بیرون گفتم خداشکر دکترم نیسی 

شاید انجام زایمانش خوب باشه گلم توکل بخدا انشاالله بسلامتی فارغ بشی

تو دنیایے کہ هرچے بخوایم میتونیم باشیم،مهربون باشیم و آرامش ب همدیگِ هدیه بدیم...     
شمانجف اباد هستین؟ برای زایمان کجامیرین

ن عزیزدلم

فک کنم نجف اباد فقط همونجا باید بری من زایشگاشو دیدم خوبه

تو این اوضاع زایمان انجام میدن؟ بیمارستان مخصوصی نزاشتن برا زایشگاه؟

تو دنیایے کہ هرچے بخوایم میتونیم باشیم،مهربون باشیم و آرامش ب همدیگِ هدیه بدیم...     
اومدم خونه مامانم اینا اذیت بودم رفتم زایشگاه اصا تو عالم هپروت بود از اونور زایشگاه منو ندیده ب پرس ...

میدونی من روبارداریم خیلی حساسم هنوزبرازایمان تصمیم نگرفتم کجابرم ولی میدونم دولتیا دکترنمیاد بالاسرت. میخوام ی دکتر متبحر باشه. میترسم هنوز نمیدونم ب کی اعتماد کنم😓😓

ن عزیزدلم فک کنم نجف اباد فقط همونجا باید بری من زایشگاشو دیدم خوبه تو این اوضاع زایمان انجام میدن ...

اره انجام میدن اصفهانم ک بدترن بهشتی همه دانشجوهستن بقیشونم نمیدونم ولی کرونایی دارن. ماماهش خوب بودن وباتجربه یاجوون بودن؟

2714
میدونی من روبارداریم خیلی حساسم هنوزبرازایمان تصمیم نگرفتم کجابرم ولی میدونم دولتیا دکترنمیاد بالاسر ...

عزیززززم منم این استرسو دارم هنوز تصمیم درستی نگرفتم

چرا پیش دکتر خودت زایمان نمیکنی

اره انجام میدن اصفهانم ک بدترن بهشتی همه دانشجوهستن بقیشونم نمیدونم ولی کرونایی دارن. ماماهش خوب بود ...

جوون بودن

یکیشونم شنیدم ب یه خانمه میگفت من تو مطب دکتر عادل نیا نمیدونم مهدی پورم دقیق یادم نیس اون خیلی ناشی،بود میخاس معاینم کنه نزاشتم

بقیه خوش برخورد بودن واگ اشتباه نکنم دانشجو

عزیززززم منم این استرسو دارم هنوز تصمیم درستی نگرفتم چرا پیش دکتر خودت زایمان نمیکنی

دکترم توبیمارستان مهرگانه وتاالان خیلی هزینه کردم اونجاهم هزینش خیلی میشه میدونم چ کنم. میگم تومنتطری زایمان طبیعی رو دکترانجام میده یاماما

دکترم توبیمارستان مهرگانه وتاالان خیلی هزینه کردم اونجاهم هزینش خیلی میشه میدونم چ کنم. میگم تومنتطر ...

اها معمولا دکتر انجام میده نشنیدم ماما

انشاالله بسلامتی زایمان کنی

شمازایمانت طبیعیه ؟ راجع ب بیمارستان زهرای مرضیه چیزی میدونی؟

بله

نیمه خصوصیه دکترصباحی اونجاست شنیدم زایشگاشو دکتراش خوبن

2706