2410
2553
عنوان

یه سوال مهم...خواهشا همراهی کنید

598 بازدید | 114 پست

سلام

دوستان کسی هست که از نزدیکانش مبتلا به سرطان خون از نوع مالتیپل مایلوما شده باشه؟

اطلاعاتی دارین در این مورد؟

میزان کشندگیش در چه حده؟

خوشبختی نگاه خداست😍دعا میکنم خداوند هرگز چشم از شما برندارد😍😍🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
@عاطی_98     @حنانفسم     @بهاارر۷۸ @ارام334     @137423 &n ...

سلام عزیزم دلم

ب حق این ماه عزیز ازخدا میخوام سلامتی روپدرعزیزت عطا کنه😢😢😢ب ولله همیشه به یادتم وبرای پدرت دعا میکنم

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......
سلام عزیزم دلم ب حق این ماه عزیز ازخدا میخوام سلامتی روپدرعزیزت عطا کنه😢😢😢ب ولله همیشه به یادتم ...

سلام عاطی عزیزم خوب هستی آجی؟

اگه بدونی این چن وقت چی کشیدم عاطی😔😢

آخه این بلا از کجا نازل شد رو سر ما😣

ممنون ازت عزیزم...به خدا تو این مدت فقط دلم به دعاهای شما خوش بوده.

سلام عاطی عزیزم خوب هستی آجی؟ اگه بدونی این چن وقت چی کشیدم عاطی😔😢 آخه این بلا از کجا نازل شد رو ...

ممنون عزیزم..

میدونم عزیزم تقدیر خداونده وباید باهاش کناربیایم هرآنچه خودش بخواد همونه وایشالا بهترینا براتون رقم بخوره

آزی عزیزم خداوند ظالم نیست وارحم الراحمینه.....این بلا واسه هرکسی ممکنه اتفاق بیفته ولی ما باید صبور باشیم وبه خودش توکل کنیم ......ازحضرت زینب میخوام ب دلت آرامش بده

نمیدونم چی بگم که دلت اروم بگیره فقط از خدا میخوام کمکتون کنه

زندگی همه ماپستی وبلندی داره واسه هرکدوممون یه جوری دردآوره.....یه روز خوشیم یه روز غمگین

نهج البلاغه بخون تابفهمی زندگی چقدررر بی ارزشه ومیتونیم خیلی راحت بایسری پسائل کنار بیایم

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......

تواولین وآخرین کسی نیستی که این مشکل روداره ...کسانی رومیشناسم که ازبدو تولد تا الان زندگیشون همراه بادرد وعذاب بوده ولی هیچوقت از لطف خدا ناامید نشدن و با بازیهای روزگار کنار اومدن

من مادرمو سن دو سالگی ازدست دادم همیشه کمبودش همه جا احساس میشه ولی درعوض خداوند به من لطفهایی روعطا کرده که بفهمم همیشه هست وهربلایی دلیل بر ظالم بودنش نیست......ذهنت روخالی کن نزار ناامیدی توزندگیت سایه بندازه که خدا قهرش بگیره...ب خواست خدا قانع باش عزیزم

ايشالله بحق همين ماه مبارك جورى ك يهو متوجه اي بيمارى شدين همينقدرم يهو متوجه سلامتيش بشين❤️ ايشالله ك خدا شفا بده بحق على

وقتے ارزش واقعے خودت رو بفهمے، ديگہ بہ ڪسے تخفيف نميدے...✨🌸

سلام دوست خوبم  انشالله که خداخودش شفامیده وهرچی زودتر دلتون شادمیشه پدرشوهرمنم سرطان خون داره حالانوعش رو من سردرنمیارم ولی اول توکل به خدا وبعد روحیه خیلی شرطه که اگه خانواده واطرافیان زانوی غم بغل کنن اثرمنفی روی روحیه ش میزاره سعی کنین شادباشین ومریضی رو مهم جلوه ندین که براش سبک بشه وروحیه ش قوی بشه که  روند درمان هم خوب پیش بره به امید خدا

زندگی، درصدف خویش گهر ساختن است.
تواولین وآخرین کسی نیستی که این مشکل روداره ...کسانی رومیشناسم که ازبدو تولد تا الان زندگیشون همراه ...

ممنون از حرفای قشنگ و امیدوار کنندت عزیزم.

خدا مادر عزیزت رو رحمت کنه و بهشت برین جایگاهش باشه انشالله‌.

هر چند که امکان داره هممون کم و بیش به حکمتی که در پس این اتفاقاته در لحظه واقف باشیم و یا ممکنه بعد ها با وقوعش آگاه بشیم ولی خب بی تابی و نگرانی من برای این موضوع جزئی انکار ناپذیر از این رونده.

همیشع به خواهرام میگم که دعای خیر شما دوستای خوب و دلسوزم چقد تاثیر داشته و چقدر نفستون حقه.

میدونم که خدای مهربون صدای شما رو میشنوه و دل من و خواهرامو نمیشکنه😔.

عاطی جانم دوست فهمیده و باشعورم خوشحالم از اینکه باهاتون آشنا شدم ،دوستی با شما مایه ی مباهات منه🌹

2706