2726

من ۴تا خاهرشوهر دارم ک یکیش ۲۰ ساله ک ازدواج کرده و بچه دار نمیشه...

من اوایل ک بچم ب دنیا اومده بود از روزی ک اوردیمش خونه پسرمو تا ۷ ماه هفته ای دوبار اینطورا وقت و بی وقت و گاها سرزده میومد خونمون...

خودتون میدونید کسی تازه سزارین کرده با اون درد و بی خوابی و قاطی پاتی شدن هورمون حوصله خودشم نداره چ برسه خاهرشوهر...اقا این خاهرشوهر ساعت ۴ تابستون یهو زنگ میزد من شب ساعت ۶،۷ صب تازه میخابید هی بیدار میشد پسرم سر ظهر ک پسرم میخابید میخاستم بکپم ک خانوم زنگ میزد...ی چند باری هم زنگ زد خواب بودم متوجه نشد زنگ پایین(خونه پدرم اینا)رو زد بعد در واحد و زد دید باز نمیکنیم از جا کفشی کلید پیدا کرد در و باز کرد بعد دیگه خودش بی اجازه میمومد خونم انقد میشست بالا سر بچم تا بیدار شیم

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 

البته اینم بگم ی بار ک در و باز نکردیم زنگ زد ب همسرم گفت چرا در و باز نمیکنن شوهرم گفت کلید تو جا کفشیه باز کن همین ی باری ک شوهرم بهش گفت مجوزی شد ک سر ظهر میومد خونم زنک بابامو میزد بعد تو جاکفشی کلید میگیرفت در و باز میکرد میومد داخل شوهرمم اعتراف کرد که نباید بهش میگفت کلید تو جا کفشیه و اینا...

همه اینا باعث شد ک من حالممم از این خاهرشوهرم بهم بخوره و دیگه محل سگشم نمیدم دوستم ندارم حتی بچمو بغل کنه انقد بدم اومده ازش حالا هی استوری میذاره دنیا دار مکافاته تقاص پس میدی دل شکستن فلان و اینا حالا میگم نکنه چون بچه نداره آهش منو بگیره

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

و قببل بچه هم اصلا ب من زنگ نمیزد خونم نمیومد حتی تو بارداری زنگ نمیزد حالمو بپرسه منم واسم اهمیتی نداشت و توقعی نداشتم ولی چیکار کنم بدجوری از چشمم افتاده 

الهی گناه داره برا مرگم دعا کنید

برا مرگم دعا کنید کل بدنم پر جا تیغه گردن پا دست همه جا جای تیغه میتونم عکس بگیرم بیمارستان رفتم همه چیز دست زدم ولی کرونا نگرفتم بالا 60قرص خوردم ولی زندم برا مرگم دعا کنید میتونم برم ده طبقه خودمو پرت کنم بمیرم ولی ابرو خانوادم می‌ره اگ مثل مریضی کرونا بمیرم خب میگن مریض شده مرده ابرو خانوادم نمیره دعا کنین سرطان دردی کوفتی بگیرم بمیرم
البته اینم بگم ی بار ک در و باز نکردیم زنگ زد ب همسرم گفت چرا در و باز نمیکنن شوهرم گفت کلید تو جا ک ...

وا ادم خودش بايد درک داشته باشه وقت و بي وقت مزاحم زن تازه زايمان کرده نشه،به مامانت اينا بگو در براش باز نکنن،کليد هم نزار بيرون بيادتو،حالا شايد يه موقعذخودت و شوهرت باهم بودين يهو بياد تو خيلي ضايعس به اين چيزاشم توجه نکن

اون بنده خدا بچه نداره متوجه نیس که چقدر ادم اذیت میشه باید تجربه کرد منم تو مجردیم هیچ وقت فکر نمیکردم نوزاد اینقدر اذیت داشته باشه.درکش کن از دلش در بیار اون قصد بدی نداشته فقط دوسش داره بچتو.یه روز برین خونش هر هفته برین یه سر بزنین بعد کم کم اون کمتر میاد .

اینم بگم که ۲تابرادرشوهرم و خاهرشوهرم ک مجردن تنها مجردی زندگی میکنن جدیدا همسایه همین خاهرشوهرم ک شدن از چشمم افتاده انقدد وقت و بی وقت بی اجازه رفته خونه برادرشوار مجردم که برادرشوهرم میگه بزرگترین اشتباه زندگیم بود ک با این همسایه شدیم و میخان خونشونو عوض کنن از دست مزاحمت های خاهرشوهرم

2706