2726
سلام به همه مامانای گل
من پزشکم به خاطر اینکه میخواد مسافرت بره در 38هفته +1روزگی بارداری واسم تاریخ سزارین زده.خودم احساس میکنم یه خورده زوده. شما چه سنی از بارداری سزارین کردید یا میکنید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم من قرار بود طبیعی زایمان کنم ولی کودک همکاری نکرد به همین خاطر اخر هفته 40 اورزانسی سزارین شدم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
من 38 هفته سزارین شدم البته جفت جدا شده بود و گرنه دکتر بهم گفت 10روز بعد بیا تاریخ بزنم.اما پسرمم 2کیلو 800بود و سالم نگران نباش
هموقتی با پسرکم بازی میکنم بهش میگم چق چق چق ، شوشولی شوشولی پسرکم قهقه میزنه چقد راحت میخنده به این کلمات بی معنی ...                                 حالا بعد از مدت ها دومی تو راهه آرزو می‌کنم هر چی صلاحه همون بشه، آرزو می‌کنم همه اونایی که دوست دارن زودتر بچه‌شونو بغل کنن
2706