2726

بچه ها یکی از همکارای شوهرم خانمش رفته مواد شیمیایی نمیدونم جوهر نمک یا چیز دیکه ریخته تو چاله توالت. فاضلاب خودش گازه این میریزه و گاز برمیگیرده و کل خونه منفجر میشه زنه 70 درصد سوخته و پسر 5 سالشم آسمونی شد😢😢😢 خیلی ناراحتم دلم میخاد فقط گریه کنم براش. حواستون باشه نریزین جوهرنمک یا چیزی تو چاله دسشویی

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من  هروقت استفاده کنم 

فقط رو رسوب میریزم 

اینا چرا فک میکنن   شیر آب باز کردن   مستقیم تو دستشوی  میریزن

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
من  هروقت استفاده کنم  فقط رو رسوب میریزم  اینا چرا فک میکنن   شیر آب باز ...

این مستقیم ریخته تو چاه دسشویی خونه کلا منفجر شده

واااییی دلم برا پسرش کباب شد🍫🍓😢😭

واقعا... من دپرس شدم بنده خدا غریب بودن تو ابن شهر واسه کار اومدن دوسالی اگر ابادان بودن

وای خدا صبر بده

یاد یه اتفاق وحشتناک افتادم اینو که تعریف کردین. 

کسی اگه ناراحت میشه نخونه. فقط ابراز همدردیه. 

چون الان یه حالی شدم باز.

یه خانومی تو خونه ش بالابر، داشته... یادش میره بچه ۲ ۳ سالشو برداره با خودش ببره. وقتی میره بالا و میخواد برگرده بچه اون زیر بوده و میمیره. من حتی عکس رو هم دیده بودم و حالم خیلی بد شد از شنیدن خبر. نمیتونم استرس و وحشت و سرزنش اون مادر رو اون لحظه حتی تصور کنم. خدا بهش صبر بده.😭

دوباره میسازمت بدن!😅💪🏻قد ۱۶۷، وزن سابق ۶۳، وزن شروع ۵۲ ، وزن فعلی ۶۲/۵۰۰، وزن هدف ۶۵                                     از دیار شهرکرد                                                     مامان آرتین ۳ساله
یعنی‌جوهرنمک‌راباچیزی‌ترکیب‌کرده‌ریخته یاخالی‌ریخته🤔🤔🤔

اره جوهر نمک رو مستقیم ریخته تو چاه دسشویی. فاصلاب

2706