2726
عنوان

کنکوریاااا

213 بازدید | 24 پست

بچه ها توروخدا کمک کنید.من خیلی دانش آموزموفقی بودم.جایگاه خیلی خوبی داشتم.چندوقته خیلی بیانگیزه ام.خیلی به بطالت میگذرونم.الانم توی ماه رمضون شباسریال نگاه میکنم.یه جانمیشینم.ازوسط درس هی بلندمیشم.میام درس بخونم خوابم میگیره.خوابمم بهم ریخته.نمیدونم چکارکنم.توروخدا راهنمایی کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این طبیعیه نزدیک کنکور اینجور بشی. ولی جدی بگیر. بشین فک کن تا اینجا خوندی آخرشو خراب کنی چی میشه!؟ به هیچی نمیرسی. به مامان بابات بگو چیزایی ک حواستو پرت میکنن ازت بگیرن مثل گوشی. از صبح تا عصر بشین بخون شب با خیال راحت گوشی و تلویزیون ببین حیفه خراب نکن. 

من ۳ دور درسا رو خوندم حالم داره بهم میخوره از کتاب باو فقط دانشگاه فرهنگیان میخوام چقد اخه درس بخونم اوقم میگیره از کتاب🤢

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
من ۳ دور درسا رو خوندم حالم داره بهم میخوره از کتاب باو فقط دانشگاه فرهنگیان میخوام چقد اخه درس بخون ...

امروز با یکی صحبت میکردم پزشکی خونده بود و تازه درسش تموم شده بود

گفت من زمان کنکور 24 بار کتاب هارو خوندم تا جایی که همشون پاره و پوره شده بودن! 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
اون روز که رتبه تون اومد چه حالی داشتین؟

وقتی رتبه آدم خوب بیاد انگار دنیا رو بهش میدن خیل یحس قشنگیه. من تا صفحه سنجش بیاد بالا داشتم پس میوفتاد هیچکس هم نمی‌دونست دارم اعلام نتیجو زو میبینم یهو صفحه باز شد اول یکم شوکه شدم انتظار بهتری داشتم ولی رتبم بازم خوب بود به مامانم اینا گفتم اونا جیغ و گریه و اینا😁ولی برعکس دوستم اومد پیش من نگا کنه رتبش بد اومده بود بیچاره نشست کلی گریه کرد مامان من هم با اون گریه میکرد اصن یه وضعی بود برا بیچاره☹️

سریالاتو پاک کن، گوشیتم بنداز دور دو سه روز تو پیجای کنکوری بگرد انگیزه میگیری

ببین اگه این دو سه ماه خودتو با درس خفه نکنی دوباره حداقل یه سال دیگه همین آشه و همین کاسه و اون موقع انگیزه هات کمترم میشه شانس موفقیتتم خیلی پایین میاد 

امروز با یکی صحبت میکردم پزشکی خونده بود و تازه درسش تموم شده بود گفت من زمان کنکور 24 بار کتاب هار ...

اخه گلم‌من پزشکی نمیخوام فرهنگیان قبول شدن خیلی راحت تر از پزشکیه 

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
2706