1874
1955

تو عسگریه جهرمی زاده خوبه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

یکسره دلپاک یگانه عالیه هم اخلاقشون هم برای زایمان .من خودم طبیعی بودم واقعا دعاگوشم دوستمون سزارین خیلی دستش سبکه

نسیم، عطر تو را صبح با خودش آورد و گفت: "روزی عشاق با خداوند است"  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965
یکسره دلپاک یگانه عالیه هم اخلاقشون هم برای زایمان .من خودم طبیعی بودم واقعا دعاگوشم دوستمون سزارین ...

عزیزم شماهم توبیمارستان زهرای مرضیه بودین؟ چندهفته زایمان کردین

خدای مهربون دخترمو سالم بهم بروسون الهی آمین🤲
1967
اره..قبول میکنه..برو مطبش بعد خودش راهنماییت میکنه..دمتر مهربون وحوصله دار.ببینیش عاشقش میشی

باشه زنگ میزنم اول. بعدموقع زایمان حتما میاد بالاسرمون؟

خدای مهربون دخترمو سالم بهم بروسون الهی آمین🤲
1976
عزیزم شماهم توبیمارستان زهرای مرضیه بودین؟ چندهفته زایمان کردین

من ۳۸هفته و۶روز بودم.البته اینم بگم بیمارستان زهرای مرضیه زایمان کردم و کادرشون خیلی خوش برخورد و مهربونم بودن

نسیم، عطر تو را صبح با خودش آورد و گفت: "روزی عشاق با خداوند است"  
شاید موعد زایمانشون گذشته بود ک امپول فشار زدن. چندساعت بعدش زایمان کردن؟

۳۷ هفته خوابوندش بدون درد و هیچی 

۱۳ ساعت درد بدون وقفه 

هممون فقط دعا میکردیم زنده از اونجا بیاد بیرون 

خیلی بد بود 

زایمان دومشو رفت عسگریه 

تیکر تولد سه سالگی دخترم و رسیدن به وزن دلخواهم 
من ۳۸هفته و۶روز بودم.البته اینم بگم بیمارستان زهرای مرضیه زایمان کردم و کادرشون خیلی خوش برخورد و مه ...

کادر بیمارستانش واقعا عالین 

خوش برخورد محترم خوش اخلاق رسیدگی عالی همه چی تموم به نطرم اگه دکتر خوب داشته باشه بهترین بیمارستانه

تیکر تولد سه سالگی دخترم و رسیدن به وزن دلخواهم 
1718