2733
2734
وقتی ظلم میبینم ...... ناحقی میبینم با خودم میگم یعنی میشه یک روزی برسه و من جواب کسانی که به من ظلم میکنند رو ببینم .

اگر کسانی رو که جواب ظلمشون رو دیدن میشناسید برای ما هم تعریف کنید شاید تحمل این همه ظلم آسون تر بشه
 خوب دیدن شرط انسان بودن است                      عیب را در این و آن پیدا مکن    مولانا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوست من با یک پسری عقد کرده بود بعد از یک مدتی ازش جدا شد . مامان من بنا به دلایل خودش دوست نداشت چون دوستم مطلقه شده من با اون رفت و امد کنم . من هم از بسی که کم عقل بودم این رو به اون دوستم گفتم و با هم سنگین شدیم . بعد از چند سال خودم از نامزدم جدا شدم و عین همون حرف رو زنعموی خودم به من زد ( چون تو مطلقه ای نباید با دخترهای ما که از تو کوچکتر هستن حرف بزنی )
مادر بزرگم در سن 39 سالگی در اثر سکته مغزی از دنیا رفت و یک دختر سه ساله که اون موقع هم سن من بود گذاشت و رفت ....

دو سال بعد یک زن پدر اومد بالای سرش و خدا میدونه چه عذابهایی به این خاله ما داد فقط خدا میدونه .......
وقتی دبیرستانی شد هی میرفت و میامد میگفت این دختر نیست .........

خدا میدوونه به هفته نکشید دخترش موقع بازی ب ک ا ر ت ش از بین رفت

اما باز هم دست از ظلم بر نداشت
 خوب دیدن شرط انسان بودن است                      عیب را در این و آن پیدا مکن    مولانا 
2738
آره فاطمه جان یکی از فامیلهای ما خواهر خانمش طلاق گرفته بود و این آقا که دامادشون بود انواع حرفها رو پشت سر این بیچاره میزد و خدا میدونه اون زمان به دل این چی میگذشت ...........

تا این که دخترهای خودش ازدواج کردن و هر دو طلاق گرفتن و هر دو کنار دست با با نشستن تو خونه
برای وام به شرکت خواهر شوهرم رفته بودیم فقط میخواستیم به بانک روبرو ی شرکت ما رو معرفی کنه،وام هم وام ازدواج بود
خواهر شوهرم با برخورد بدی مدارک ما رو پرت کرد جلمون وگفت اگر برای شما وام بگیریم پس شرکت چطوری وام بگیره
من خیلی دلم شکست در عوض ظرف چند روز یه آدم نیکوکار ضامن ما شد وما وام گرفیم
حالا میدونید خواهر شوهرم در چه شرایطی هست؟
خواهر من بچش زودتر از وقتش به دنیااومد و شیر نداشت خیلی ناراحت بود و جاریش همش این سیر نداشتنو به روش میاورد و خاهرمو میچزوند الان دختره خودش بچه دار شده و اون هم شیر نداشت که به بچش بده
بعضیاازعقل فقط دندونشودارن
یک داستان دیگه یک فامیل دور داشتیم بیچاره اینها 6 تا بچه فلج داشتن ......... از رو سادگی قدیم هی میگفتن بعدی

سالمه ......... یکی از فامیلهای نزدیکشون هی میرفت خونه اینها و به این بنده خدا ها میخندید .... صرفا میرفت که بخنده
اون موقع دو تا بچه داشته بچه سومش دقیقا شد مثل اونها ........ تو فامیل زبان زده این مسئله
2706