1874
1955
عنوان

متاهلا بیاید کمک(بارداری)

128 بازدید | 11 پست

میگم من باید تا بیست و یکم پریود بشم نهایتا. فردا برم ازمایش خون بدم معلوم میشه باردارم یا ن؟مامانم گفت زودتر از تست معلوم میشه

اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم

چرا تا موعدا صبر نمیکنی گلم؟

💜عضو گروه بنفش چالش لاغری بامداد خمار💜اخ جون بالاخره تونستم😄...وزن اولیه۱۰۵*وزن فعلی ۹۷*وزن هدف اول ۸۵*وزن هدف دوم ۸۰* هدف نهایی۷۵* 🤩خدا جانم شکرت بابت بودنت مرسی که هستی به داده و نداده ات هزار بار شکر  🤩 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚🥺میشه لطفا برای مادر شدنم و سلامتی خودم و خانوادم صلوات بفرستید هرکس لایک کنه منم براش صلوات میفرستم😘😘   😇قراره منم یه خانم دکتر بشم ان شالله قول میدم به کسایی که تمکن مالی ندارن مشاوره رایگان بدم خدایا خودت کمک کن هر کاری از دستمون بر میاد برای هم نوعمون بکنیم😊🥰 زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

اره ازمايش خون نشون ميده

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ومن دوباره هديه اي ب زيبايي مادرشدن گرفتم(٢٨-٠٨-٩٩)         بزرگترین کادوی تولدم رو (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم بیبی چکم مثبت شد الهي هزاربارشکر ۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد زدن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کیف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 ۲۰-۰۲-۹۹ مامان جان امروز تو سونو گرافی دکتر گفت وزنت ۱۴۸۴ گرم هستش گفت خیلی خوب وزن گرفتی😍 من قربون اون شکم قلمبت🥰 ٢٧-٠٣-٩٩ عروسك نازم مانلي جونم امروز دكتر گفت ك ٢٣ روز ديگه مياي بغلمون گفت ك رشدت خيلي خوبه😍 من هنوز باورم نميشه ك واقعا شدم مامان جوجه خانوم انگار همين ديروز بود ك همش باخدا حرف ميزدم و دعا ميكردم ك زودي بياي تودلم🙈😍 خدايا ب هركس ك منتظره نيني بده لطفا انتظار خيلي تلخه بذار طعم مادرشدن رو بچشن🙏🏼❤️ ٣١-٠٣-٩٩ نازدونه دخترم امروز رفتم اخرين سونو رو انجام دادم شدي ٢كيلو و ٧٠٠ گرم (ماشاءالله)😍 كمتر از ٣هفته ديگه مياي بغلم و من ازين موضوع بي نهايت ذوق مرگم😍۱۷-۰۴-۹۹ امروز رفتم دکتر برای اخرین ویزیت قرار بود هفته دیگه دنیا بیای اما دکتر گفت انقد تپلی شدی ک دیگه تودلم جانمیشی😍(❤️۲۰-۰۴-۹۹❤️) عروسک قشنگم بدنیا اومد😍ی دختر کوچولوی ۲کیلو و ٩٧٥گرمي❤️ با صورت گرد و سفید و لپای صورتی و نارنجی😍موهای پر ومشکی ک پشتش تا رو شونه هاته 😍🤩 همه تو اتاق عمل عاشقت شدن😍داشتی گریه میکردی اما تا صدامو شنیدی ساکت شدی و چشمات بازشد😍تو تمام دنیای مايي مانلي زيباي من
1967
حوصلم نمیکشه😂

ماه چندم اقدامی ؟

💜عضو گروه بنفش چالش لاغری بامداد خمار💜اخ جون بالاخره تونستم😄...وزن اولیه۱۰۵*وزن فعلی ۹۷*وزن هدف اول ۸۵*وزن هدف دوم ۸۰* هدف نهایی۷۵* 🤩خدا جانم شکرت بابت بودنت مرسی که هستی به داده و نداده ات هزار بار شکر  🤩 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚🥺میشه لطفا برای مادر شدنم و سلامتی خودم و خانوادم صلوات بفرستید هرکس لایک کنه منم براش صلوات میفرستم😘😘   😇قراره منم یه خانم دکتر بشم ان شالله قول میدم به کسایی که تمکن مالی ندارن مشاوره رایگان بدم خدایا خودت کمک کن هر کاری از دستمون بر میاد برای هم نوعمون بکنیم😊🥰 زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره