2737
2734
باغ میرانى من شیرازم حالاببینیم جى میشه یعنى میجرخه کارمون
ماهان خوشمل من عزیز دل مامان وباباش٢٢اذر دنیا اومد وزندکى مارو شیرین وخوشمزه کر خدایا شکرت دوسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتت دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سعیده چون یه مدت داداشم زد چون محلمون ساکت و رفت و امد کمه و مغازه هم بدون اجاره باز هم خوب نبود و جمعش کرد اخه مرغا تاریخ مصرف 3 روزه دارن البته مرغ گرم بعدش هم اگه فروش نداشته باشی همشون خراب میشن ریسکه باید زیاد تحقیق کنی بازم میگم بیشتر به خاطر اجاره بالا وگرنه بقیشو میشه یه کاریش کرد
کتاب و اب هر دو در بحران هستند، یکی از کم مصرفی دیگری از پر مصرفی
اره شهره راست میکى جاش بنظرم خوبه اخه اصلا دوروبرش مرغى نیست
ماهان خوشمل من عزیز دل مامان وباباش٢٢اذر دنیا اومد وزندکى مارو شیرین وخوشمزه کر خدایا شکرت دوسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتت دارم
2728
من برادر شوهرم داره اما تو داره نمیگه چقدر درامدشه ولی خوب وضعش خوبه البته بگم مغازه مال پدر شوهرمه و اجاره نمیدن مغازه تو بهترین جای شهره پدر شوهرم بازاری و سرشناس بوده و بخاطر اون همه ی بازاریها و دوستاش از برادر شوهرم خرید میکنن روابط عمومی برادر شوهرم خیلی بالاست و دوستای زیادی داره نسیه میده و خیلی پول دست مردم داره من همینقدر میدونستم امیدوارم کمکی باشه راستی بگم چون برادر شوهرم موفق بوده خیلی از فامیلاشون هم مرغ فروشی زدن ولی همشون بعد یک سال جمع کردن
پسرم حسینم ممنون که اومدی و زندگی مارو زیباتر کردی خدایا شکرت
2738
دخترى از باران مرسى عزیزم از راهنماییت
خواهش میکنم هرکى هرجى میدونه بیاد از تجربش بکه بسرم بیدارشده شیر میخواد بعد میام میخونم اکه بکین جه کارى خوبدرامد داره ممنون میشم
2706