2737
2734
عنوان

جواب کنکور آخر مهر میاد چکار کنم .

587 بازدید | 15 پست

من دانشجو هستم دانشگاه ازاد .

امسال میخوام کنکور بدم . ترم سومم هم از مهره . باید انتخاب واحد کنم . از یه طرف هم منتظر جواب کنکور باید باشم تا اگه رتبه م خوب شه از این انصراف بدم . حالا چکار کنم . 

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

گفتن اوایل مهر نه اواخر 

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی گفته اخر مهر میاد؟

اخبار امشب گفت . گفت ترم جدید هم در بعضی دانسگاهها از بهمنه 

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
2731
کنکور شهریوره فکر نکنم جوابش زودتر از اذر بیاد 

کنکور 30 مرداده

اخبار امشب گفت . گفت ترم جدید هم در بعضی دانسگاهها از بهمنه 

والا هیچی تو این مملکت معلوم نیست..هر روز ی حرف میزنن

خدایا ب من توانی ده ک در تاپیکای مذهبی و سیاسی ساکت بمونم😐🤲🏻
2738

فعلا معلوم نیست ترم جدید از کِی شروع میشه چون سازمن سجش گفته باید از بهمن شروع بشه ولی فعلا تایید نکردن 

بعضی ها پنجره ها را باز میکنند و فریاد میکشند بعضی ها پرده ها را می کشند و گریه میکنند
فعلا معلوم نیست ترم جدید از کِی شروع میشه چون سازمن سجش گفته باید از بهمن شروع بشه ولی فعلا تایید نک ...

یعنی دانشگاهها هم از بهمن باز میشه . نیازی به انتخاب واخد نیست یعنی . چون من نمیخوام این رشته مو ادامه بدم میخوام منتظر جواب کنکور باشم

یعنی اگه مرداد ازمون بدیم یه ماهه نمیتونن جوابو اعلام کنن😢

اره دیکه مثل هر سال جوابش دو ماه طول میکشه. حالا من چکار کنم که باید انتخاب واحد کنم ؟؟؟یعنی میشه دانشکاهها کلا بهمن باز شه

یعنی دانشگاهها هم از بهمن باز میشه . نیازی به انتخاب واخد نیست یعنی . چون من نمیخوام این رشته مو ادا ...

فعلا با این دستور موافقت نشده ولی  نتیجه ی کنکور و قبل از ثبت نام ترم جدید اعلام میکنن نگران نباشید همه شرایط رو در نظر میگیرن

بعضی ها پنجره ها را باز میکنند و فریاد میکشند بعضی ها پرده ها را می کشند و گریه میکنند
فعلا با این دستور موافقت نشده ولی  نتیجه ی کنکور و قبل از ثبت نام ترم جدید اعلام میکنن نگران نب ...

ممنون

2706