2726
عنوان

كمك كنيد🙁نميدونم چيكاركنم

184 بازدید | 14 پست

همسرم به هيچ عنوان نميزاره دوستامو ببينم ،من وقتي مجرد بودم هفته اي ٣،٤بار با دوستام ميرفتم كافه و رستوران و گردش ولي الان هيچييي حتي تلفني هم يواشكي صحبت ميكنم،بنظرم ادم نياز داره ماهي يك بار حداقل با دوستاش در ارتباط باشه ،من ١٩سالمه ولي اطرافم همه بزرگترن و من نياز دارم با هم سن خودم هم صحبت بشم ،فقط تو دانشگاه ميتونم دوستامو ببينم ولي اونم فقط ٢سال ديگ مونده ،نميدونم چي بهش بگم چيكاركنم،ميگه خودم همه جا ميبرمت هرچي بخواي برات ميخرم ولي دوس ندارم وقتتو با دوستات بگذروني،اينم بگم خودش اصلا با دوستاش بيرون نميره ،از همه نظر خوبه ولي اين يك مورد اذيتم ميكنه مخصوصا وقتي استوري دوستامو ميبينم باهم رفتن بيرونو من نيستم🙁

اگر درمورد موضوعى هم نظر نيستيم محترمانهریپلاى كنيد كه بحث كنيمما فقط عقايدمون فرقداره ، دشمن هم نيستيم
اوخییی دلیلشو بهت نگفته؟؟؟

نه بابا اصلا ميگ درموردش حرف نزن

اگر درمورد موضوعى هم نظر نيستيم محترمانهریپلاى كنيد كه بحث كنيمما فقط عقايدمون فرقداره ، دشمن هم نيستيم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این چیزیه ک قبل ازدواج باید دزبارش حرف بزنی

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
2728

تو دیگه ازدواج کردی به این چیزا فکر نکن.بخدا حیف این روزاست ک اینجوری بگذره به جای اینکارا با خودش خوش باش.اون دوستات رو رقیب خودش میدونه وقتی مطمعن بشه ک از کنار اون بودن لذت میبری و همسرت بهترین رفیقته کم کم خودش بهت پیشنهاد بده

چه بد خب دلیل نمیشه خودش اهل دوست نیست توهم محدود کنه ولی اگه دوستات بدن یا چیزی ازشون دیده شاید خوب ...

بله مشكل اينجاست كه اوايل كه نامزد كرديم هرچيزي اتفاق مي افتاد درمورد رفيقام به همسرم توضيح ميدادم و ديگ كم كم محدودم كرد سر اين قضيه و اي كاش هر اتفاقي مي افتاد و اخلاق بد كسيو پيشش نميگفتم

خب با خودش برو 🙁

با خودش كه خيلي ميرم ولي دلم ميخواد كم كم كمش فقط بزار سالي ٢بار برم بيرون

سلام عزیزم دقیق منم شوهرم همینه میگه فقط با خودم با دوستات بیرون نرو زیاد باهاشون حرف نزن خودشم اصلااا دوست و رفیق ندارع شما چیکار کردین عادی شدبراتون 

خدا جونم پناهم باش خودت از دلم خبر داری برام معجزه کن(میشه یه صلوات واسه حاجتم بفرسی 🥹)

برو خداروشکر کن رفیق باز نیست وگرنه بیچاره میشدی الان سنت کمه دوس داری با دوستات باشی بیایی و بری ولی از من به تو نصیحت بزار با دوستات فقط تو محیط دانشگاه باشی زیاد باهاشون رفت و آمد نکن پای هیچ دوستی رو به خونه زندگیت باز نکن اصلا دوره زمونه خوبی نیست زندگیتو بهم میریزن چه با حرفاشون چه کاراشون من خودم بدترین ضربه رو از دوستم خوردم الان همه رو حذف کردم فقط یه دوست دارم اونم رفت و آمدم باهاش کمه البته من مجردم

سلام عزیزم دقیق منم شوهرم همینه میگه فقط با خودم با دوستات بیرون نرو زیاد باهاشون حرف نزن خودشم اصلا ...

عزيزم شوهرمن ديگه كارى نداره خداروشكر فقط ماهاى اول ااينجورى بود،الان خوبيم،ماهى ١،٢بار دوستامو ميبينم

به مرور بگذره حساسيت ها از بين ميرن

2706