2733
2734
عنوان

تجربیات خودتون یا اطرافیانتون در مورد جنین اهدایی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40729 بازدید | 274 پست

سلام ناناز جون.در مورد جنین اهدایی و اینکه میتونم مثل بچه خودم دوسش داشته باشم خیلی تحقیق کردم.مشکل ما ابنرمال ۱۰۰درصد شوهرم بود که باوجود تشکیل جنین متاسفانه از ۸تاش هیچکدوم رشد نکرد و انتقالم منفی شد.دکتر گف میتونی دوباره تخمک گیری کنی شاید جواب بگیری ولی نه هزینشا دیگه داشتیم هم اینکه دفعه قبل ۱هفته بستری شدم و داروها داش نابودم میکرد شوهری گف نمیخاد بیخیال بچه.ولی بعد یه مدت با جنین اهدایی موافقت کرد.

خدایا نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم***نه تو آنی که گدا را ننوازی به گدایی*** در اگر باز نگردد نروم باز به راهی***پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی

مراحلش اینکه،۱:دکتر زنان تو مرکز باید نامه بده برا جنین اهدایی و تایید کنه.۲:نامه اورولوژ مرکز۳:ثبت نام تو لیست جنین اهدایی پیش مشاوره حقوقی مرکز۴:نامه میدن برا دادگاه محل زندگیت۵:دادگاه ۳تا معرفینامه میده(کلانتری محل،انگشت نگاری ،پزشک قانونی) که طی ۲روز کاراشا میکنی و آزمایشایی که پزشک قانونی  نوشته رو خودت و شوهرت انجام میدین.۶:جواب نامه هارو میبرین دادگاه تارای بده۷:شش ماه منتظر میمونی تا نوبتت تو مرکز برسه و با رای دادگاه انشاله برین برا دریافت جنین اهدایی.

خدایا نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم***نه تو آنی که گدا را ننوازی به گدایی*** در اگر باز نگردد نروم باز به راهی***پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

درمورد اینکه بچه مثل بچه خودته یا نه اینکه وقتی فهمیدم شاید نتونم هیچوق مامان بشم و ازطرفی شوهرم و زندگیمو دوس دارم مطمئن شدم میتونم مثل بچه خودم یا حتی بیشتر دوسش داشته باشم و برا تربیتش تلاش کنم.من عاشق بچه م و شوهرم از من بیشتر.زندگیمون عالی پیش میرف ولی قبول کنید جا خالی داش و تکراری میشد.حتی نمیتونستم سرکار برم همه چیزو تو وجود بچه میدیدم.با چند تا مشاور هم صحبت کردم و مطمئن شدم.الانم دارم لحظه شماری میکنم تا ۶ماه دیگه برسه.فقط خیلی مواظب باش کسی از تصمیمت باخبر نشه که بعد بخوای یه عمر با استرس بزرگش کنی حتی پدرمادرتون.

عزیزم اگه سوال داشتی درخدمتم .راسی مشکل شما چیه؟همه راه ها رو امتحان کردین ؟

2731
عزیزم اگه سوال داشتی درخدمتم .راسی مشکل شما چیه؟همه راه ها رو امتحان کردین ؟

سلام عزیزم ،من شوهرم آزو هست ، هیچ اقدامی نکردیم اما از مطالب که خوندم و تحقیقاتی که کردم اصلا دلم نمیخاد تخمک کشی کنن برام و برم برا میکرو و این حرفا همش میگم برم راحت یه بچه از پرورشگاه بیارم خیال خودم راحت کنم ..

اما جنین اهدایی هم فک کنم خوب باشه دیگه نمیخاد ازت تخمک کشی کنن

نظر شخصی من اینه تو جنین اهدایی حداقل میدونی بچه شرعی ولی بچه پرورشگاه احتمال داره حاصل زنا باشه اونم تو این شرایط جامعه بعید نیس.البته وقتی جنین اهدایی هم جواب نده باید به بچه پرورشگاه فکر کرد ولی انقد دنگ وفنگ وسختگیری داره که آدم پشیمون میشه سختیاش به کنار اینکه باید چند سال تو نوبت باشی ومنتظر، آدما پیر میکنه

البته اینکه بچه پرورشگاه رو قبول کنی به نظرم خداپسندانه تره چون بچه پرورشگاه دیگه به دنیااومده و پدر مادر میخاد ولی جنین اهدایی میتونه حتی اصلا به دنیا نیاد

سلام ناناز جون.در مورد جنین اهدایی و اینکه میتونم مثل بچه خودم دوسش داشته باشم خیلی تحقیق کردم.مشکل ...

عزیزم شما کدوم مرکز برای جنین اهدایی اقدام کردید؟ تحرک و مورفولوژی اسپرم چند هست.؟ من تا حالا ۳بار میکرو کردم اخه تحرک و مورفولوژی صفر هست .خیلی سختی کشیدم تو این ۳بار میکرو حالا دکتر میگه برید سراغ اهدایی ولی اصلا نمیتونم قبول کنم اخه اسپرم وجود داره . میخوام برای بار ۴ تخمک گیری کنم ولی خیلی دودل هستم میترسم این بار هم نتیجه نگیرم.سر دوراهی موندم برم سراغ اهدایی یا یک بار دیگه شانسم رو امتحان کنم.حتی نمیدونم با کدوم دکتر دوباره ویزیت بشم.خیلی حالم بده خیلی😢😢😢

2738

پروانه جون درکت میکنم.ولی من تو همون بار ا‌ول تخمک گیری هایپر شدم ریه هام و شکمم اب اورد ۱ماه اسیر بیمارستان بودم.شوهرم دیگه حاضر نیس دوباره تخنک گیری کنیم میکنه سلامتی خودت مهمتره.من مرکز اصفهان تحت درمانم.

مادر آینده تورو خدا منا راهنمایی کنید .شما کدم مرکز جنین گرفتی؟مشکلتون چی بود؟دارم دیونه میشم از فکر وخیال.استرس اینکه اصلا جواب بده یانه،جنین شما بلاست بود یا سه روزه؟هزینش چقد شد؟

الان که بارداری واقعا چه حسی داری؟ میشه جنسیت رو هم انتخاب کرد؟

مادر آینده لطفا درخواست دوستیمو قبول کن خواهش میکنم

پروانه جون درکت میکنم.ولی من تو همون بار ا‌ول تخمک گیری هایپر شدم ریه هام و شکمم اب اورد ۱ماه اسیر ب ...

سلام....

شما مرکز ناباروی خیابان مشتاق تحت نظرید؟؟؟؟

منم بعد از کلی سختی کشیدن و عملی که شوهرم انجام دادو چقد اذیت شد حالا معرفیمون کردن برا جنین اهدایی اصفهان....

میخوام بدونم نوبت دهیا چطوریه؟

ما شنبه میریم اصفهان باید از شب قبلش اونجا باشیم برا نوبت دهی؟

آزمایشی چیزیم میخواد با هامون باشه؟

سلام

بله خانمی من مرکز مشتاق تو نوبتم.شما کجا تحت درمان بودین اگه مرکز دیگه تحت درمان بودین باید معرفینامه ببرین برا مشتاق و نامه متخصص زنان و اورولوژ که تایید کنن برا جنین اهدایی.قبل رفتن تماس بگیرین که اورولوژ مرکز باشه.عزیزم نوبت جنین اهدایی حداقل ۶ماهه .شناسنامه خودت وشوهرت و پرونده پزشکیت همراهتون باشه

2706