2733
2734
شوکه شدیم...خیلی سخته شرایط بحرانیه الهی همه به سلامت صاحب اولاد خودشون بشن ولی ما از نظر علمی بخاطر عدم وجود حتی یدونه اسپرم نمیتونیم... حالا داریم به اهدای جنین فکر میکنیم برامون سخته ولی به آیندمون که فکر میکنم اگه همیشه بدون فرزند بمونیم تنها میشیم...تنهای تنها...شادی سیسمونی،اولین صدای قلب،به دنیا اومدن و دیدنش برای اولین بار،شیر دادنم،بزرگ کردنشونو و مدرسه رفتنشونو و دانشگاه و ازدواجشونو نوه !!!! اینا برام زندگی ان که نمیتونم بدونشون ادامه بدم ولی نمیدونم من و همسرم میتونیم فراموش کنیم که بچه خودمون نیست یا نه...نمیدونم که میتونیم بعنوان بچه خودمون دوسش داشته باشیم یا نه خواهش میکنم کمکمون کنین تو انتخاب سختمون
ینی تخمک لقاح شده ی یه زن دیگ رومیذارن تورحم شما ؟
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ثمین جان تصمیم بزرگی هست و اگه این تصمیم رو‌گرفتین توی علاقه و ایناش شک نکنین چون عاشششسقش میشین. من الان اینو تایپ کرذم اشک تو چشام حلقه زد بدنیا اومدن بچه ها بشدت احساساتیم میکنه
2728
میدونم سخته ..خیلی. ولی وقتی اون بچه تو بطن شما پرورش پیدا میکنه به نظرم هیچ فرقی با بچه خودت نخواهد داشت من خودمم الان 15 تا جنین فریز دارم واقعا فکر اینکه بخوام یه زمانی اینارو اهدا کنم دیوونم میکنه که تو چه خانواده ای برن چه رفتاری باهاش داشته باشن این نگرانی دو طرفس
♥️👨‍👩‍👦‍👦🙏
عزیزم چجوری امکان داره ی تخمک دیگه از رحم جدابشه و به رحم دیگ متصل بشه؟جل الخالق!!!
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
2738
مطمئن باش هیج فرقی با بچه ی خودت نداره.در واقع بچه ی خودته.
‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
مامان پرنس ینی چی جنین فریز شده داری؟؟؟؟؟؟؟؟
من درمورد تصمیمتون اطلاعی ندارم ولی مطمئن باش مثل بچه خودتون دوستش دارین.وقتی تو رحمت بزرگ بشه مگه میشه باور نکنی بچه خودته.
من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
ثمین جون شما فکر میکنی اگه ایشالا جنین اهداییتو بگیری و صاحب فرزند بشی بعدم ایشالا خدا بخواد خدوت طبیعی باردار شی بعدها بین اون دوتا بچه فرق بگذاری ؟؟؟ ممنون میشم صادقانه جواب بدی
♥️👨‍👩‍👦‍👦🙏
2706