2410
2553
عنوان

جذاب ترین عاشقانه ی شوهرم...😍

1368 بازدید | 77 پست

من و همسرم ۸ سال باهم دوست بودیم 

امشب داشتم اتاقمونو تمیز میکردم 

یه کیف از قدیم شوهرم بود ک میخواستم بندازمش 

تو یکی از جیبای کیف یه عکس کوچیک از خودم دیدم 

وقتی ازش پرسیدم این عکس من اینجا چیکار میکنه و ازکجا اوردی گفت سربازی که بودم اینو چاپ کردم گزاشته بودم تو جیبم هر وقت دلتنگت شدم نگاه کنم 😍😍😍

یادمه سز پست سربازی که بود شب و تا صبح باهم حرف میزدیم 

گفت عکس و میزاشتم جلوی چشمم و باهات حرف میزدم که دوریت اذیتم نکنه 

اااخه من تصدق تو بشمممم 😍

عشق واقعا یه نعمته ❤ 

عشقتون پایدار ❤

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خوش به حالتون ،به پای هم پیر شین،خدا قسمت ما سینگلا هم کنه 😭

گروه آبی جان هستم 💙تاریخ شروع ○29/۱۱/۹۹○♥️وزن شروع:۶۸💙هدف اول:۶۴💙هدف دوم :۶۰♥️هدف سوم :۵۷💙هدف چهارم:۵۵ ☺☺☺به امید خدا شروع میکنم ،میدونم که میتونم 
2714

چندساله ازدواج کردین؟

سلام! کودکی خوبی داشتم ، اما تقریبا زود تموم شد...چشمامو که وا کردم تازه بدی هارو دیدم...اذیت شدم شکسته شدم. نوجوونیام به خودکشی هم حتی فکر می‌کردم...و ناگهان معجزه شد! تصمیم گرفتم عوض شم، کلا کوبیدم از نو‌ساختم و شد! بعد هم پشت سرهم اتفاقات خوبی برام افتاد. هرچند تو دل همین زندگی خوب به شدت از زندگی سیلی هم خوردم! از تو دل این شکستا، غم‌ها و خوشی‌ها چیزایی که یاد گرفتم رو مجانی بهت هدیه میدم. ۱_ما آدما تنهاییم، تنهایِ تنها اینو هیچ وقت فراموش نکن. ۲_آدما عوض میشن، جوری که ممکنه غافلگیرشی. و‌درنهایت تا اینجا اومدی یه صلوات هم مهمونم کن مشتی!

الهی 😍

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
2706