2726
عنوان

لکه بینی و روزه کیا احکامشون خیلی خوبه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 35 پست
متاهلم. دستمال که فرو میکنم یکم حالت قرمز میشه

ملاک داخله فک میکنم چون داخل هم الوده بوده پس مداومه و اگه به سه روز برسه حیضه .میخوای شماره پاسخگویی شرعی بدم بهت

یه روزی اینجا ارزومو نوشتم و  اون ارزو براورده شد....بازم مینویسم به امید روزی که براورده شه...برام دعا کنید بالاخره درسمو تموم کنم گندشو دراوردم ازبس طولش دادم😂😂و انشاالله همسرم ایده ای که داره رو بتونه اجرا کنه ....همچنین بتونیم خونمونو بزرگ کنیم و محلمونو ارتقا بدیم .....با دعای شما دوستای گلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ملاک داخله فک میکنم چون داخل هم الوده بوده پس مداومه و اگه به سه روز برسه حیضه .میخوای شماره پاسخگوی ...

اره ممنون میشم

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
نه از چند دقیقه ممکنه باشه تا..... خون حیض شرایط و صفاتی داره که اگر این شرایط و گاهی صفات رو نداشت ...

من از وقتی ای یو دی گذاشتم این مشکل دارم امروز یه لک میبینم  فردا یه لک دیگه و روز سوم پریو میشم آخر پریودیم هم همین قضیه تکرار میشه . حالا  روزهای لکه بینی نماز و روزه داره؟

2728
ینی واسه نماز صبح و ظه و شب باید غسل کنم همش ؟ خیلی سخته😂😂

مرجع؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

پاسخگوی شرعی زنگ بزن بپرس

08138371789خانم صادقی

یه روزی اینجا ارزومو نوشتم و  اون ارزو براورده شد....بازم مینویسم به امید روزی که براورده شه...برام دعا کنید بالاخره درسمو تموم کنم گندشو دراوردم ازبس طولش دادم😂😂و انشاالله همسرم ایده ای که داره رو بتونه اجرا کنه ....همچنین بتونیم خونمونو بزرگ کنیم و محلمونو ارتقا بدیم .....با دعای شما دوستای گلم
ینی واسه نماز صبح و ظه و شب باید غسل کنم همش ؟ خیلی سخته😂😂

نه تو استحاضه قلیله فقط یکبار غسل لازمه. 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
من از وقتی ای یو دی گذاشتم این مشکل دارم امروز یه لک میبینم  فردا یه لک دیگه و روز سوم پریو میش ...

فقط لک دیدید؟

از داخل آلوده نبودید؟

اگر از داخل آلوده نیستید زمانی رو اول پریود حساب کنید که استمرار داره و قطع و وصل نمیشه

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
عزیزم اگر پریودتون منظمه و الان غیر از زمان پریود خون میبینید استحاضه حساب میشه و باید طبق شرای ...

نه من درست سر پانزده روز پری میشم. حالام 15 روز شده ولی لکه بینی رو لباس ندارم وقتی دستمال میزارم داخل یکم قرمز میشه

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
نه تو استحاضه قلیله فقط یکبار غسل لازمه. 

😑

من امشب غسل کردم فردا هم داره یا ن؟

ببین خانومی برای این بدونی غسل لازمه یا نه بابد تشخيص بدی قلیله ای یا متوسط یا کثیره. 

شرمنده من بالا اشتباه گفتم اصلا استحاضه قلیله غسل لازم نیست. فقط برای هر نماز وضو لازمه

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
ببین خانومی برای این بدونی غسل لازمه یا نه بابد تشخيص بدی قلیله ای یا متوسط یا کثیره.  ش ...

عزیزم میشه استحاضه قلیله رو یه کوچولو بگی که چجوریه؟

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
سیستانی

یک تکه پنبه رو بردارید.اگر خون روی پنبه رو گرفت قلیله است.برای هر نماز یک وضو بگیرید.

اگر وارد پنبه شد متوسطه است و اگر از پنبه خارج شد کثیره هست.در متوسطه بعد از اذان صبح غسل کنید و برای هر نماز یک وضو بگیرید

اگر نمیتونید تشخیص بدید بین حیض و استحاضه فعلا احتیاط کنید.یعنی نماز و روزه رو بجا بیارید اما کارهایی که بر حائض حرامه انجام ندید.

2706