2733
2734

بچه ها من در حالت عادی خونریزی ندارم. وقت پریودیمم هست. دستمال که میزارم یکم رودستمال میاد قرمزه دیگع فک کنم خونه😂 فقط دائم نیست مثلا یک بار در روز. حالا چسکار کنم روزه بگیرم این دور روز داشتم ولی روزه گرفتم. اصصلا گیج شدم بخدا تو رساله هم نفهمیدم چی میگن😂

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

عزیز طلبه هستم. 

برای اینکه جوابتونو بدم باید چند تا سوال بپرسم

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹

مجردی؟؟اگه متاهلی ببین داخل چطور بوده یعنی داخل واژن اگه دستمال بزاری خونی میشه یا نه

یه روزی اینجا ارزومو نوشتم و  اون ارزو براورده شد....بازم مینویسم به امید روزی که براورده شه...برام دعا کنید بالاخره درسمو تموم کنم گندشو دراوردم ازبس طولش دادم😂😂و انشاالله همسرم ایده ای که داره رو بتونه اجرا کنه ....همچنین بتونیم خونمونو بزرگ کنیم و محلمونو ارتقا بدیم .....با دعای شما دوستای گلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر قطع و وصل میشه استحاضه هست

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738

مطمینی پریودی؟؟ 

ببین خون پریودی نباید کمتر از سه روز و بیشتر از ده روز باشه. اگه غیر از اینه پس استحاضه هستی. 

استحاضه روهم الان میگم. 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
مجردی؟؟اگه متاهلی ببین داخل چطور بوده یعنی داخل واژن اگه دستمال بزاری خونی میشه یا نه

متاهلم. دستمال که فرو میکنم یکم حالت قرمز میشه

استحاضه مگه بیشتر از ۱۰ روز نیست؟

نه از چند دقیقه ممکنه باشه تا.....

خون حیض شرایط و صفاتی داره که اگر این شرایط و گاهی صفات رو نداشت استحاضه هست.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

عزیزم اگر پریودتون منظمه و الان غیر از زمان پریود خون میبینید استحاضه حساب میشه و باید طبق شرایط استحاضه نماز بخونید و روزه رو بگیرید

خدایا شکرت بابت گل نازی که به من و همسرم هدیه دادی❤️🤲🏻خدای بزرگ و مهربون دامن همه ی منتظرا رو سبز کن و شب نخوابی با نی نی رو بهشون بچشون🤲🏻😏🤪🤩😍
مطمینی پریودی؟؟  ببین خون پریودی نباید کمتر از سه روز و بیشتر از ده روز باشه. اگه غیر از اینه ...

وقت پریودیم هست هنوز نشدم فقط دستمال میزارم انگار یکم یکم قرمز میشه

مطمینی پریودی؟؟  ببین خون پریودی نباید کمتر از سه روز و بیشتر از ده روز باشه. اگه غیر از اینه ...

البته اگر عادت مشخصی دارند و حتی ده دقیقه هم از داخل پاک نمیشند،هرچند صفات حیض رو نداره باید حیض بگیرند.

استحاضه سه نوع هست یا قلیله، یا متوسطه یا کثیره. 

هرکدوم از این استحاضه احکام خودشون دارن.. 

اول باید تشخيص بدی قلیله هستی یا متوسطه یا کثیره. 

تا اینجا متوجه شدین بقیشو بگم؟ 

2706