1735
1707

بچه ها من در حالت عادی خونریزی ندارم. وقت پریودیمم هست. دستمال که میزارم یکم رودستمال میاد قرمزه دیگع فک کنم خونه😂 فقط دائم نیست مثلا یک بار در روز. حالا چسکار کنم روزه بگیرم این دور روز داشتم ولی روزه گرفتم. اصصلا گیج شدم بخدا تو رساله هم نفهمیدم چی میگن😂

رزآبی سابقم.تعلیق شدم کاربری دومه. واسه شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات. التماس دعا. 

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

اگر قطع و وصل میشه استحاضه هست

گاهی "خدا" کلمه ای است برای فریب مردم، برای بستن چشمها از دیدن حقیقت!یک گناه کوچک، انسان را از حیوانات پایین تر مےاندازد.واے بر آنکه گناه، بزرگ باشد.و واے بر آنکه گناه کوچک دائمےباشد،این انسان نیست. این حیوان هم نیست،«بَل هُم اَضَلّ» است.بنشینید بررسے کنید کدام حیوان است که با خداے خودش مخالفت بکند.....امام هادي عليه‌السلام می‌فرمایند: " ‌همانا ولايت ما اهل بيت براي شيعيان و دوستانمان پناهگاه أمني‌ مي‌باشد كه چنانچه در همه امور به آن تمسّك جويند، بر تمام مشكلات فايق آيند"
1718
عزیز طلبه هستم.  برای اینکه جوابتونو بدم باید چند تا سوال بپرسم

بله بفرمایید

رزآبی سابقم.تعلیق شدم کاربری دومه. واسه شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات. التماس دعا. 
مجردی؟؟اگه متاهلی ببین داخل چطور بوده یعنی داخل واژن اگه دستمال بزاری خونی میشه یا نه

متاهلم. دستمال که فرو میکنم یکم حالت قرمز میشه

1760
استحاضه مگه بیشتر از ۱۰ روز نیست؟

نه از چند دقیقه ممکنه باشه تا.....

خون حیض شرایط و صفاتی داره که اگر این شرایط و گاهی صفات رو نداشت استحاضه هست.

گاهی "خدا" کلمه ای است برای فریب مردم، برای بستن چشمها از دیدن حقیقت!یک گناه کوچک، انسان را از حیوانات پایین تر مےاندازد.واے بر آنکه گناه، بزرگ باشد.و واے بر آنکه گناه کوچک دائمےباشد،این انسان نیست. این حیوان هم نیست،«بَل هُم اَضَلّ» است.بنشینید بررسے کنید کدام حیوان است که با خداے خودش مخالفت بکند.....امام هادي عليه‌السلام می‌فرمایند: " ‌همانا ولايت ما اهل بيت براي شيعيان و دوستانمان پناهگاه أمني‌ مي‌باشد كه چنانچه در همه امور به آن تمسّك جويند، بر تمام مشكلات فايق آيند"

عزیزم اگر پریودتون منظمه و الان غیر از زمان پریود خون میبینید استحاضه حساب میشه و باید طبق شرایط استحاضه نماز بخونید و روزه رو بگیرید

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از سه تا بارداری ناموفق به لطف و مهربونی خدا و دعای دوستان باردارم. دعا کنید سالم بمونه برام🤲🏻💜 ان شاءلله به حق حضرت رباب (ع) دامن همه ی منتظرا سبز بشه🤲🏻🌷
مطمینی پریودی؟؟  ببین خون پریودی نباید کمتر از سه روز و بیشتر از ده روز باشه. اگه غیر از اینه ...

وقت پریودیم هست هنوز نشدم فقط دستمال میزارم انگار یکم یکم قرمز میشه

مطمینی پریودی؟؟  ببین خون پریودی نباید کمتر از سه روز و بیشتر از ده روز باشه. اگه غیر از اینه ...

البته اگر عادت مشخصی دارند و حتی ده دقیقه هم از داخل پاک نمیشند،هرچند صفات حیض رو نداره باید حیض بگیرند.

استحاضه سه نوع هست یا قلیله، یا متوسطه یا کثیره. 

هرکدوم از این استحاضه احکام خودشون دارن.. 

اول باید تشخيص بدی قلیله هستی یا متوسطه یا کثیره. 

تا اینجا متوجه شدین بقیشو بگم؟ 

1759
اگر قطع و وصل میشه استحاضه هست

ینی واسه نماز صبح و ظه و شب باید غسل کنم همش ؟ خیلی سخته😂😂

ملاک داخله فک میکنم چون داخل هم الوده بوده پس مداومه و اگه به سه روز برسه حیضه .میخوای شماره پاسخگوی ...

اره ممنون میشم

نه از چند دقیقه ممکنه باشه تا..... خون حیض شرایط و صفاتی داره که اگر این شرایط و گاهی صفات رو نداشت ...

من از وقتی ای یو دی گذاشتم این مشکل دارم امروز یه لک میبینم  فردا یه لک دیگه و روز سوم پریو میشم آخر پریودیم هم همین قضیه تکرار میشه . حالا  روزهای لکه بینی نماز و روزه داره؟

ینی واسه نماز صبح و ظه و شب باید غسل کنم همش ؟ خیلی سخته😂😂

مرجع؟

1651