2733
2739
عنوان

سونو 2هفته دیرترنشون بده

101 بازدید | 16 پست

من امروز رفتم سونو طبق پریود 7 هفته و2روزباید میبود.ولی سونو 5هفته 3روز زده.

دکترگفت شاید رشدنکرده باید هفته دیگه تکرارشه.

توروخداکسی مثل من بوده؟خیلی انتظارکشیدم.

ساک بود باکیسه زرده.قلب نداشت

خدایا تو اوج نامیدی بعدمدتها انتظار بهم دادی خودتم ازم گرفتی.بازم محکم وایمیستم.حکمتتو شکر.حتما صلاح ندونستی پس دلمو آروم کن.

هنوز زوده عزیزم منم همین مشکل برام پیش اومد

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

بروتاپیکم بخون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظر من که درست همینه.من همیشه 14سیکل تخمک گذاری دارم که میشه دو هفته.

سونو ان تی زده اختلاف سن جنین با پری دو روزه.

یعنی من دومین روز پریودیم که خونریزی داشتم ، بدون تخمک و نزدیکی با گرده افشانی باردارشدم  

ولی سر قبلی که سونو کردم نزدیک دو هفته اختلاف داشت.

بروتاپیکم بخون

خوندم برامن 2هفته فرقشه.شماچندهفته قلب تشکیل شد؟

خدایا تو اوج نامیدی بعدمدتها انتظار بهم دادی خودتم ازم گرفتی.بازم محکم وایمیستم.حکمتتو شکر.حتما صلاح ندونستی پس دلمو آروم کن.
2738
خوندم برامن 2هفته فرقشه.شماچندهفته قلب تشکیل شد؟

عزیژم لقاحت دیر بوده،برامنم هفت هفته و دوسه روز بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خوب بودم ازسونو اومدم کمر و ذیر دلم ازحرص درد گرفته

عزیژم لقاحت دیر بوده،برامنم هفت هفته و دوسه روز بود

طبق سونو؟

طبق سونو؟

ن دوهفته بعد ک تکرار کردم سونو و پریود یکی بودن فقط یکی دوروز تفاوت داشتن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
طبق سونو؟

ببین عزیزم . 

الان فقط استراحت کن فکر منفی هم نکن خودتو و اون جنین رو حرص نده 

انتظار داری تا ازمایشت مثبت شد بچه کامل باشه تو رحمت نه اینطور نیست

الان خوب بخور خوب بخواب 

چیزای گرمی نخور

حموم اب داغ نرو 

دوهفته دیگه بری صدای توم توپ قلبشم میشنوی انشالله 

2706