2410
2553
عنوان

كيا لباسشويي و ظرفشويي شارپ دارن؟

8317 بازدید | 15 پست

واسه جهازم امروز ماشين لباسشويي و ظرفشويي خريدم،مرده خودش خيلي تعريف ميكرد ولي كسيو نداشتم تجربه استفادشو داشته باشه،كسي هست؟چطوره؟

اگر درمورد موضوعى هم نظر نيستيم محترمانهریپلاى كنيد كه بحث كنيمما فقط عقايدمون فرقداره ، دشمن هم نيستيم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منم دارم جهیزیه میخرم چقد شدن اینا؟

ظرفشويي١٢تومن

لباسشويي١٠تومن

اگر درمورد موضوعى هم نظر نيستيم محترمانهریپلاى كنيد كه بحث كنيمما فقط عقايدمون فرقداره ، دشمن هم نيستيم
بنظرتون دخترم که 17 سالشه از الان جهیزیه بخرم براش؟؟

میدونی یه چیزایی باید بخری که از مد نمیفته مثلا چرخ گوشت و آبمیوه گیری و اتو و این چیزا همیشه همین بوده فقط ظاهرش تغییر کرده اگه بخرین که خوبه ولی خوب هیچکس نمیدونه تو مملکت ما فردا چی میشه گرونی یا ارزونی.

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
ظرفشويي١٢تومن لباسشويي١٠تومن

چند نفره و چند کیلویی؟من مارک شارپ رو شنیدم فکرنکنم بد باشه فک کنم مثه الجی و سامسونگ معروف نیس ولی بدم نباشه

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
2714
معمولا گرونی البته

خوب بستگی به این داره که چند سالگی بخاد ازدواج کنه. مثلا یه سال دیگه بخاد ازدواج کنه ازالان بخرین بهتره ولی ۱۰سال دیگه بخاد ازدواج کنه بهتره دست نگه دارید

خوب بستگی به این داره که چند سالگی بخاد ازدواج کنه. مثلا یه سال دیگه بخاد ازدواج کنه ازالان بخرین به ...

بعد از بیست اجازه ورود به خواستگار میدیم ،یه نفر هم بود خیلی خوب بود ولی هر دو کم سن بودن هم دخترم هم اقا پسر

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃

عزیزم شارپ تی ویشو فامیلمون داره میگفتن راضین

ولی ببخشید ک اینو میگم

قسمتاشون خیلی بالاس

جنس ایرانی داری میخری با قیمت بالهمین الانش ظرفشویی دوو۱۴نفره۷ونیمه....

لباسشویی هم۸ ۹ تومن سامسونگ و الجی

عزیزم شارپ تی ویشو فامیلمون داره میگفتن راضین ولی ببخشید ک اینو میگم قسمتاشون خیلی بالاس جنس ایرا ...

ظرفشویی دوو کره ۱۴نفره پریروز قیمت کردم ۱۲تومن  

من خودم قیمت گردم کره بود ۱۴نفره البته۳هفته پیش

۳هفته پیش اره! البته مغازه داره گفت اینا خریدای شب عیدمه این قیمت میدم الان گرونتر شده!

من خودم دقیقا ۲۹اسفند توستر قیمت کردم ۱۱۵۰ چند روز پیش همونو خریدم ۱۴۵۰. تومغازه گذاشتن هی میزنن روشون

2706