2737
2734
عنوان

ننه و بچا

| مشاهده متن کامل بحث + 103234 بازدید | 18888 پست
من فقط عرضه اولیه دارم چون سیگنالایی که بهم میرسه مطمئن نیستن خودم دوره هاشو تازه این چند روزه میخوا ...

بعضی عرضه اولیه هام خوبن ولی خب پول به اندازه کافی باشه سهام بنیادی سود بیشتری میده و کم ریسک تره

بعضی عرضه اولیه هام خوبن ولی خب پول به اندازه کافی باشه سهام بنیادی سود بیشتری میده و کم ریسک تره

خو همین بنیادی و فلانو بلد نیستم تشخیص بدم 

هرگاه که از آرامش و سکون که پروردگار تجلی آن است دور شدی خداوند را صدا بزن. و خداوند آنجا خواهد بود. با حقیقت ، با نور ، باعشق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط سهمِ تو ؟؟؟  وای ماشالله چه زیاد ! الهی که حرفت به حقیقت تبدیل شه 😀🤲🤲🤲

نههه سهم بابام😅😅😅

واسه منم اگه اون اتفاق بیفته فکر کنم ۳۰۰ اینا بشه 

آخه ما پالایش یکم هم خریدیم همون دارا دوم که توش شپنا داره 

2731
الان اجازه نمیدن در روز سهمی که خریده شده رو نمیشه فروخت بابای منم اینو یه جورایی از نظر شرعی درست ...

نوسان گیری رو خیلیا یه روزه انجام میدن الان امروز میخرن فردا میفروشن

میگن که بورس سودش حلاله چون واسه سهامه حالا باز نمیدونم 

هرگاه که از آرامش و سکون که پروردگار تجلی آن است دور شدی خداوند را صدا بزن. و خداوند آنجا خواهد بود. با حقیقت ، با نور ، باعشق
2738
نوسان گیری رو خیلیا یه روزه انجام میدن الان امروز میخرن فردا میفروشن میگن که بورس سودش حلاله چون وا ...

آهان🤔

ببین وقتی ما بلند مدت پولو میذاریم تو بورس این سرمایه میشه واسه شرکت و کارخونه و جهت رشد اون و تولید استفاده میکنه ولی من اگه بیام الان بخرم و فردا بفروشم ۵ درصد ۱۰ درصدم سود کنم این چه کمکی به اون کرده؟همین کار باعث میشه یه نفر دیگه تو قیمت پایین تر بفروشه و ضرر کنه

طبق این استدلال میگه از نظرش درست نیست 

بابام خیلی حساسه رو حلال و حرومی پول

یه بار واسه قطار ما یه نفرمون بیشتر بود ۴ تا بلیط داشتیم و ۵ نفر بودیم چون اگه ۵ نفر میگرفت تو یه اتاق نمیفتادیم ‌میشد ۲ تا بعد یارو که اومد بلیطارو ببینه چک کنه دید ۵ نفریم قانونیش اینه که بابام باید جریمه رو میداد ولی یارو گفت مثلا ۱۰۰ تومن جریمس تو ۵۰ بده به من ۵۰ مال خودت من گزارش نمیکنم اینو 

بابای من قااااطیییی کرد آبروشو برد اونجا😂😂😂گفت من هرچی جریمش باشه میدم به خاطر ۵۰ تومن ازاین کارا نمیکنم و ...

بعد که رسیدیم تهران هم تو راه آهن رفت گزارش کرد اینو 😂

حالا طرف محتاج بوده یا هر چیزی پول دراوردن از این راه درست نیست 

بابام خیلی حساسه رو حلال و حرومی پول یه بار واسه قطار ما یه نفرمون بیشتر بود ۴ تا بلیط داشتیم و ۵ ن ...

خب حالا گزارش نمیداد بیچاره رو 😄

سونی قیافه‌ت جلو چشمامه 😀😍😁😁

به الف به الف ، الف الله / الف اَلَّه يا هو / هُوَ حَى هُوَ حق هُوَ مولا / هُوَ مولانا هو / يا من لَيسَ اِلّا هو / اَللّهو اَللّهو ...
بچه ها ون سال دیگه میان تایپک مارو نگا میکنن اون جدیدا میگنwwwwooooowwwwچ تایپک قدیمی ای چن صفحه هم ...

چ جالب خودمو جای بچتون گذاشتم..  

با اجازتون یکم تاپیکتونو زیرو رو کردم یکیتونم از ماکو گفته بود یاد وطنم افتادم اینجا غریبم ..

خوش باشین همیشه

بچه ها ون سال دیگه میان تایپک مارو نگا میکنن اون جدیدا میگنwwwwooooowwwwچ تایپک قدیمی ای چن صفحه هم ...

چند روزه میرم تاپیکِ شعر ولی نیستی ! کجایی ؟؟؟؟ 

به الف به الف ، الف الله / الف اَلَّه يا هو / هُوَ حَى هُوَ حق هُوَ مولا / هُوَ مولانا هو / يا من لَيسَ اِلّا هو / اَللّهو اَللّهو ...
چ جالب خودمو جای بچتون گذاشتم..     با اجازتون یکم تاپیکتونو زیرو رو کردم یکیتونم از ماکو ...

سلام عزیزم خوبی ؟ اون خودش بچه‌س . بیا بچه‌ی من شو 😅😅

2706