2703
2553
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226224 بازدید | 31180 پست
ممنون عزيزم ميگم مولفيكس نداره مرسي بوده پس

ببخشید واقعا🙄☺

نمیدونم چرا مولفیکس توذهنمه!

ولی خواهرشوهرمم مث تو از۴ ماهگی شماره۴ بست چون ۳ مولفیکس نم پس میداد بعد الان مای بی بی میگیره میگه از ۴ مولفیکس بهتره

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
دو براي ما وحشتناك بود خيلي بد گريه كرد تب نداشت ولي امان از چهار كه گريه نداشت ولي از عصر همش تب م ...

سلام رقیه خانم،منم واکسن دو ماهگی هفته پیش زدم برا پسرم،۳ روز اول با استامینوفن خوب بود ولی از بعد از اون وحشتناک گریه میکنه،امروز بردمش دکتر براش شربت بلادونا پی بی داد،ولی میترسم بدم،گریه هاش کی تموم شد برا پسرتون،به نظرتون تا کی ادامه داره خسته شدم

خواهرهای گلم اکثر صلواتهایی که خواستین رو براتون فرستادم شما هم منو دعا کنید که خیلی احتیاج دارم 💙💙    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام رقیه خانم،منم واکسن دو ماهگی هفته پیش زدم برا پسرم،۳ روز اول با استامینوفن خوب بود ولی از بعد ا ...

سلام عزیزم 

دختر منم سه روز اول نه گریه کرد نه تب

ولی بعدش تا دو سه شب جیغ گریه های بدی داشت 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
سلام عزیزم  دختر منم سه روز اول نه گریه کرد نه تب ولی بعدش تا دو سه شب جیغ گریه های بدی داشت& ...

سلام مرسی که جواب دادی،خیلی نگران بودم،آخه همش تو نت نوشته ۲۴ ساعت اول فقط بی قراری دارن،ولی برا پسر من اینطوری نیست اصلا،خیلی گریه های بدی میکنه،قبل از واکسن اینجوری نبود،ولی به نظرت یکم طولانی نشده؟ آخه چهارشنبه هفته قبل واکسن زده

خواهرهای گلم اکثر صلواتهایی که خواستین رو براتون فرستادم شما هم منو دعا کنید که خیلی احتیاج دارم 💙💙    
2456

سلام بچها خوبید ؟داشتم پیاماتونو میخوندم چقد درگیر سایز پوشک هستین.چندین‌صفحه درباره پوشک بود،😀.دختر من یکشنبه واکسن دوماهگیشو‌زد بدجور تب کرد تا امروز نه شیر میخورد درست نه اروم .انگار توقع نداشت ازمون آخش کنیم.ی مشکل بزرگی ک دارم صورت دخترم جوشای ریز قرمز میزنه بعد سفید میشه بعد خشک میشه.دکتر بردم پماد مگاکورت داد با اتروپیکس.ولی باز اومدن ی کم.صورت‌دخترمو قشنگیشو میگیرن کسی اینجوری نیس؟؟.شیرخشکم نان اچ ا میدم ک ضد الرژی باشه؟

سلام بچها خوبید ؟داشتم پیاماتونو میخوندم چقد درگیر سایز پوشک هستین.چندین‌صفحه درباره پوشک بو ...

سلام عزيزم 

نلينم دستش يكم اين حالتي ميشد من شيرشو اپتاميل اچ آ كردم 

پمادم دكتر مگاكورت داد ب ماام 

خوب شد خداروشكز

الرژيه نگران نباش شيرشو تغيير بدي خوب ميشه

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
ی سوال دیگ بچه ها دکتر ب من گف اد مال بچه های شیر مادر. مولتی مال سیرخشکی هاهست؟

نميدونم والا 

من ك شير خشك ميدم با اد 

دكتر بهت گفت؟؟

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
2714
گلی نان اچ ا مبخوره ولی امروز ی دونه دیگ زد.مگه نان اچ ا گیر میاد والا تو شهر ما‌.

كلا ابن اچ آ خيلي سخت گير مياد 

تهرانم همينه 

راستش راجب ويتامينم نميدونم بايد از دكترش بپوسم

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️

بچه ها کمک😭😭😭 کارن کشاله رانش دون های قرمززده مقعدش خیلللی قرمزشده پوست با سنش قرمز شده و خشک حالت زبری داره. بنظرتون دلیلش چیه. شهرما همه جا تعطیله دکترم نیس چون کل دکترای نوزاد تو مجتمع هستن مجتمع هارو هم ک بستن. چیکارش کنم بچه رو😔😔😔

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
بچه ها کمک😭😭😭 کارن کشاله رانش دون های قرمززده مقعدش خیلللی قرمزشده پوست با سنش قرمز شده و خشک حال ...

حالا شنبه ببرش دكتر ولي الرژي احتمالا 

شير خشكشو عوض ميكنه پماد ميده خوب ميشه نگران نباش

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
سلام مرسی که جواب دادی،خیلی نگران بودم،آخه همش تو نت نوشته ۲۴ ساعت اول فقط بی قراری دارن،ولی برا پسر ...

زیر بغلشو ، گردنشو ،و ... چک کن ببین عرق سوز نشده

من بردم دکتر گفتم بعد واکسن اینجوری شده 

گفت از واکسن یا استامینوفن نیست شاید کولیکه ، کولیکیز داد که تاثیر انچنانی نداشت 

دیگه چند روزی گریه داشت تا خوب شد

همش میگم کاش زود حرف بزنه بفهمم بچم چشه انقدر اذیت نشه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
بچه ها کمک😭😭😭 کارن کشاله رانش دون های قرمززده مقعدش خیلللی قرمزشده پوست با سنش قرمز شده و خشک حال ...

عزیزم 

من از دیجی کالا سودو کرم گرفتم 

واقعا خوبه ، دخترم نه دیگه قرمز میشه نه جوش میزنه

همه ی پمادا رو امتحان کن ببین با کدوم خوب میشه 

2706