2726
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226252 بازدید | 31180 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حله حله 😄👍 اره ارغوانا نيس  مهندسم نيست كلا  عطي ام ديروز نبود  من بايد حاضري ب ...

سلاااام من اینجاااام حاااضر✋✋

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
آره خانوم مهندسم کلا نیست ارغواناجون چندروزیه نیست عطیه جون باز یه سک سک میکنه هرازگاهی😂 بابا یه ...

😂😂😂⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
2728
آخی آره درسته بچه ها حوصلشون سرمیره زاهدانو نمیدونم ولی چابهار جاهای دیدنیه خوبی داشت،مثلا کوهای مر ...

الان بخاطر کرونا که هیچ جا نمیشه رفت دیگه اون حس دلسوزی کمتر شده.😅😅😅 ولی خداروشکر بارانا اومد سرمون گرم شد وگرنه دق میکردیم از تنهایی و بیکاری😃🤗

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
خوبي جيگر؟ حوراي خاله خوبه؟

فدات شم خوبیم آره خدارو شکر

دیشب تصمیم گرفتم زودتر بخوابونمش از هشت و چهل دقیقه تلاش کردم بیست دقیقه به یازده خوابید😂

شما خوبین؟نلین جونم خوبه؟

https://www.instagram.com/tv/CEO2xUKgUjj/?igshid=1wo0ntvoqz2uh

بچه ها امروز این فیلمو دیدم با یادآوری روز تولد حورا کلی گریه کردم

هی نگاش میکنم باورم نمیشه که این اتفاقات واسه منم افتاده کاش میگفتم یکی فیلم بگیره😂

معصومه جان و رفيه جان چقدر خوب كم كردين من ١٥ كيلو اضافه كرده بودم ٧ كيلوش كم شده فقط امروز براى واك ...

عزيزم من كار خاصي نكردم فقط شير خودمو ميدم تغذيمم اتفاقا زياد ميخورم ولي بعد زايمان كلا بطور خودكار وزن كم ميكني

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
رادمان جون بهتره عزیزم؟؟امروز به فکرش بودم به فکر آقاارسلانم بودم البته @rogayyeh    

فداتشم ارسلانم خوبه يكم بهونه ميگيره اونم از عوارض واكسنه قطرشم كه قطع كردم ديشب باز كوليك اذيتش ميكرد

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
فدات شم خوبیم آره خدارو شکر دیشب تصمیم گرفتم زودتر بخوابونمش از هشت و چهل دقیقه تلاش کردم بیست دقیق ...

خداروشكر ماام خوبيم عزيزم 

اره منم نلينو هميشه زود ميخوابونم همون حدوداي ٩ ميايم برا خواب با نلين 

اگ دلدرد نداشته باشه زود ميخوابه ولي دلش درد بگيره غر ميزنه تا بخوابه همون ١١ ميشه 😄

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
شبا اره عزیزم نه همون مثل قیل خودم حدس میزنم رفلاکسش شدید شده باشه تا قبل انقدر شدید نبود وزن گرف ...

عزيزم من تو چند تا نطلب خوندم متاسفانه اوج رفلاكس ماه دوم و سوم هست ارسلانم بعد واكسن چند بار بالا اورده وزن گيريش هم مثل قبل خوب نيست 

عزيزم من تو چند تا نطلب خوندم متاسفانه اوج رفلاكس ماه دوم و سوم هست ارسلانم بعد واكسن چند بار بالا ا ...

عزیزم

اا

پس طبیعیه

چه بد

ایشالله به غذا بیوفتن بهتر شن

وقتی بالا میاره انگار جون من گرفته کیشه

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
فدات شم خوبیم آره خدارو شکر دیشب تصمیم گرفتم زودتر بخوابونمش از هشت و چهل دقیقه تلاش کردم بیست دقیق ...

😂😂😂😂😂👍از ده در حال تلاش بودم تا دوازده كه بيهوش شد ارسلان

2706