2733
2739
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226264 بازدید | 31180 پست
من نمیدونم این ختنه کردن از کجا اومده و تا کی قرار هست تو فرهنگ ما بمونه.خداییش برا هیچی گناه داره ا ...

https://www.instagram.com/tv/CDRZgm7hD19/?igshid=1lxt0nyvzo4qq

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم عفونت میگیرن من اصلا مذهبی میستم اسلام و دینم قبول ندارم خیلی تحقیقم کردم باید انجام شه

مطالعات و مقالات جدید میگه تاثیر چندانی نداره و یک در میلیون هست و جامعه اماری اشخاصی که ختنه نشدن بزرگتره که مشکلی هم ندارن.خواستی تو واتس اپ رفرنسها و فیلم هایرتحقیقاتیش رو براتذمیفرستم.

اکثر پزشکهای ایرانی که حاذق هم هستن ته مایه ی ترس دینی دارن همونطور که نمیتونن بگن روزه در تایم طولانی برای کبد مخرب هست و ضرر داره اینم رد نمیکنن

سلام خاله ها من امروز کلی دختر خوبی بودم مامان و بابام کلی کار انجام ‌‌‌‌‌‌‌دادن و خونه تکونی کردن ح ...

سلااام😍

به به چه قابِ قشنگی

همه چی جوره برای یه زندگیه ایده عال🤗😘

دخترم😍جانِ دلِ مادر❤https://harfeto.timefriend.net/16698409502410 آیدی کانال تلگرامی منhttps://t.me/rooz_nevis
2728
😅😅😅😅قیافه شوهرت😒😒😒 طفلکی رو موقع حاملگی یه مدل سربه سرش میذاشتی الانم یه مدل دیگه😂😂😂😂

هعی خاهر امروز اسیرشدم وردل کارن تامیخابونم برم ی کاری کنم صدای نق نقش بلند میشه دیروزپسرخوبی بود.امروز از ساعت 10 بیداره تا الان کنارش جم نخوردم

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
2738
سلام خاله ها من امروز کلی دختر خوبی بودم مامان و بابام کلی کار انجام ‌‌‌‌‌‌‌دادن و خونه تکونی کردن ح ...

دور تو بگردم من ك انقد خانومي شما

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
اقا من وقتي ارسلان بيرون رويش كم شد پدي لاكت رو قطع كردم حل شد ولي باز كوليك شروع شد😐سه شب باز درد ...

ببين ريطي ب كوليك نداره راجب نلين ك اينجوريه 

الان ي دوره پدي لاكتش تموم شده من فعلا گفتم نخرم ولي هم كوارشش خوبه هم مدفوعش 

كوليكم ي شب هست ي شب نيست

بنظرم ريطي ب پدي لاكت نداره

من شايد ديگه ندم بهش

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
پدی لاکتو قطع کن مال اونه یبوست اذیت نیست؟ حورا نصف روز پی پی نکنه بیچارم میکنه اینقد زور میزنه

يبوست مياره؟ 

روش نوشته تنظيم گوارش يعني يبوست باشه درستش ميكنه اسهالم باشه درستش ميكنه 😄

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
من نمیدونم این ختنه کردن از کجا اومده و تا کی قرار هست تو فرهنگ ما بمونه.خداییش برا هیچی گناه داره ا ...

من قبل اينكه بفهمم بچم دختره يا پسر

هميشه با شوهرم ميگفتيم 

اگ پسر بود هيچ وقت خننه اش نميكرديم 

البته اگ مامانا ب زور نميبردتش😄🤦🏻‍♀️

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
روز اول اذيت نده روز دوم شروع ميكنه فقط زور ميزنه

رقيه توو روز ي نيم ساعت شكمشو هميشه با روغن زيتون چرب كن پهلوها و كمرشم بمال 

من اين كارو ميكنم زود دستشويي ميكنه

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
من از دکتر پسرم پرسیدم اونم تایید کرد که تاثیری چندان نداره و گفت انتخابش با خودتون ولی تو ایران اگه ...

اخه دکتر کی. اصلا ایران نیست

من خیلی تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم

میگم چون خودم اصلا نه مدهبی نه اسلام هیچ کدوم رو قبول ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
منم نمیگم کاملا بی خاصیت هست این کار اما اونقدری که ارزش این درد برا بچه ها رو داشته باشه خاصیت ندار ...

من این موضوع رو در مورد شوراخ کردن گوش دختر بچه شنیده بودم و تو تحقیقام به نتیجه رسیدم بودم

حالا شاید بچه من ایران نمونه

ولی میگم من طبق تحقیقاتم برای خودش و جلوگیری از عفونت انجام میدم

طبق تحقیقاتی که کردنثشایدم اشتباه

1
5
10
15
20
25
30
35