2737
2734
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226264 بازدید | 31180 پست
پوشکش نکنم چیکار کنم  کهنه بلد نیستم اخه😢

کهنه بنظرم خوب نیس من دوسه باری بستم براپسرم کل لباساشم خیس میشد. حداقل بزار درروز دوسه ساعتی آزادباشه و منظم چربش کن زودخوب میشه 

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
دكتر همون توو بيمارستان گفت  والا ب نلين ك شكر خدا ميسازه  از نظر وزن گيري ميگن بهترين ش ...

مرسی فرانک جان اینو ببینم بهش ساخت ازهمین بخرم.

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید بابت گذاشتن این عکس اما خیلی دلم میسوزه برای بچم حدود پنج شش روزه پاهاش اول سوخت بعدم از این ...

جای پوشکش هم هست یه چند روز بیشتر باز بزارش اون مارک هم استفاده نکن برا سوختگیش هم اگه پماد پناتن پیدا کنی زود خوب میشه

اخه گناه داره خیلی کلافه میشه من شبا میذارم کهواره  روزا تو مالسکه رو پا تو بغل اینا اونحوری ...

ميفهمم عزيزم سخته يرا هممون منتهي اين رفتارامون رو عادت ميكنن بعدا نميشه تغيرش دادج

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2731
سلام مامانای خوشکل .فردا تاریخ زایمان منم رسید.اگ صبح تونستید واسم دعا کنید و ایه الکرسی بخونید .ممن ...

سلام عزیزدلم ان شاءالله ‌که بسلامتی😍امیدوارم خدا پشت و پناهت باشه و همه چی عالی و بی دردسر طی بشه❤چشم حتما😘

دخترم😍جانِ دلِ مادر❤https://harfeto.timefriend.net/16698409502410 آیدی کانال تلگرامی منhttps://t.me/rooz_nevis
سلام مامانای خوشکل .فردا تاریخ زایمان منم رسید.اگ صبح تونستید واسم دعا کنید و ایه الکرسی بخونید .ممن ...

حتما برات دعا ميكنم گلم ايشالا بسلامتي فارغ بشي🥰❤️❤️❤️

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
مرسی فرانک جان اینو ببینم بهش ساخت ازهمین بخرم.

ايشالاعزيزم 

من مامانم امروز ي بار كهنه بست 

اوقد خوب. بود 😄

منم بلد نيستم ولي فك كنم سفت بايد ببندي ك تكون نخوره

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
2738
ای جونمم حورای خوشگل شما چه ژستای قشنگی میگیری آخه😍

وای معصومه نمی‌دونیم چرا اینقدر ژست میگیره

چند روز قبل داشتم آروغ میگرفتم شوهرم از کنارم رد شد دبدم میگه توروخدااااا تکون نخور تا عکس بگیرم حالا عکسشو میفرستم میمیره ادم‌ از خنده یعنی ذره ای دخالت نداشتیم تو ژستشااا

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
مرسی رز جون 

ورا اصرار داری کم شه خب اونقد تلاش کن که بخوره و آبسه نشه

شیرتم خشک نشه

یه مطلب میخوندم که مغز تخمه آفتابگردون خیلی مفیده برای این مشکل

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
من همش دلم میخواد چیزای مختلف درست کنم فرانک ولی بخاطر بچه درست نمیکنم مثلا دلم سبزی پلو باماهی یا ...

امتحان کردی ماهی رو؟

حساسیت نشون داده؟

ورا اصرار داری کم شه خب اونقد تلاش کن که بخوره و آبسه نشه شیرتم خشک نشه یه مطلب میخوندم که مغز تخم ...

مرسی ویرگول جون 

خب دوست دارم کم بشه که بچه راحت بخوره ولی نمونه و آبسه نشه 

وقتی زیاده سینه هام همش سنگین میشه و رگ میزنه ، همش میگم الانه که تب و لرز کنم 

ویرگول جون منظورت اینه که مغز تخم آفتابگردان شیر رو کم می کنه؟؟

بچه ها این تست ا اس کیو دو ماهگی هست البته توی نت هم هست ...منتهی من از کتاب خودم براتون عکس گرفتم

لازم نیست همه بچه ها همه کارها رو انجام بدن...تست از پایان یک ماهگی تا شصت روزگی قابل انجامه...

اگه دوست داشتین نتایجش رو بگید

امید آخرین چیزیست که میمیرد
2706