2737
2739
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226265 بازدید | 31180 پست
اره انشالله توهم میرسی ب این تیکر چشم ب زدی رسیدی 😍

انشاءالله عزیزم❤

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره درسته در مورد يبوست منم اينطور شنيدم منتهي ترسيدم ادامه دار بشه پدي لاكت رو قطع كردم رفلاكسم كه ...

رقیه جون واسه رژیم رفلاکس شما وعده صبحانه چیا میخوری ؟ اخه همش لبنیاته و تخم مرغ و ارده من نمیدونم چی بخورم

امروز فقط ابجوش خرما خوردم با یه دونه موز

انقدرم نفخ کرده شکمم😞

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
2731
خدا پشت و پناه همسر شما و عطیه جون باشه شوهرمن که به خوابیدن تو سروصدا عادت کرده من بلند بلند میخند ...

ممنونم عزیزم از لطفتون...خدا نگهدار عزیزان شما هم باشه

دختر کلی با تصور شوهرت خندیدم...بنده خدا ها خواب راحت ندارن...

امید آخرین چیزیست که میمیرد
خدا پشت و پناه همسر شما و عطیه جون باشه شوهرمن که به خوابیدن تو سروصدا عادت کرده من بلند بلند میخند ...

اون قسمت لالايي عاليه😂😂😂😂منم چند شبه دارم ارسلان رو عادت ميدم رو زمين بخوابه با گرشي گنجش لالا باز ميكنم ميرم كارامو ميكنم دو شبه شوهرم كنارش دراز ميكشه كه مثلا ازش مراقبت كنه ديشب اومدم ديدم با لالايي خوابيده ارسلانم داره در و ديوار نگاه ميكنه 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
اره میدن بدون نسخه ...دستورش. وی خودش هست من یادم نیست الان .من دختر اولم دکتر بهداشت داد بهش..ببین ...

عزیزم میشه به جا اینا از عرق نعنایی که طبیعی هست استفاده کرد؟مادرشوهرم خودش درمیاره عرقشو خیلی خالص و خوبه یادمه خاهرمم به بچش میداد راضی بود

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
اون قسمت لالايي عاليه😂😂😂😂منم چند شبه دارم ارسلان رو عادت ميدم رو زمين بخوابه با گرشي گنجش لالا ب ...

طفلی این آقایون خیلی خستن...فشار روانی اقتصادی هم یه طرف دیگه

2738
منم 😄 چقد ماهااا خوبييييم اي خدااااا 

من دخمل بديم😬😬چون مثلا شب بيدار بودني خيلي اذيتم پنج بيدارش ميكنم كه پاشو ارسلانو نگه دار بخوابم😂😂

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
عزیزم میشه به جا اینا از عرق نعنایی که طبیعی هست استفاده کرد؟مادرشوهرم خودش درمیاره عرقشو خیلی خالص ...

نه گلم ... بهتره استفاده نکنی...چون مطمئن نیستی عاری از میکروب باشه..شیرخوار باید چیزهای استرلیزه یا پاستوریزه بخوره...

نه گلم ... بهتره استفاده نکنی...چون مطمئن نیستی عاری از میکروب باشه..شیرخوار باید چیزهای استرلیزه یا ...

چون خونگی و طبیعی بود گفتم شاید اون بهتر از اینا باشه

نمیدونم عرق در آوردنو دیدین یا نه ولی کاملا میجوشه و تمیزه 

بازم ممنون از جوابت❤💜

رقیه جون واسه رژیم رفلاکس شما وعده صبحانه چیا میخوری ؟ اخه همش لبنیاته و تخم مرغ و ارده من نمیدونم چ ...

اره گلم متاسفانه خيلي وعده صبحانه رو مجبوري محدود بخوري من فقط مربا ميخورم و چاي كم رنگ و خرما

طفلی این آقایون خیلی خستن...فشار روانی اقتصادی هم یه طرف دیگه

اره واقعا خدا خودش كمكمون كنه خيلي سخت شده شرايط زندگي

من دخمل بديم😬😬چون مثلا شب بيدار بودني خيلي اذيتم پنج بيدارش ميكنم كه پاشو ارسلانو نگه دار بخوابم😂 ...

ن بابا اين چ حرفيه 

شوهر من ٥/٥ هر روز بيدار ميشه من دلم نمياد شباام قرص ميخوره يكم خواي اوره 

بنده خدا با اين حال ساعت ميزاره سر ساعتاي شيرش هي مياد ميگه بده من شير درس كنم 

چشاش بسته اس ميگم برو بخواب نميخواد 😂

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
2706