2726
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226252 بازدید | 31180 پست
@رزآبي   جان.اینکه میگن شکم بند ببندیم چسبندگی میاره راست ک نیست؟؟چون منم دوست ندارم شکم داشت ...

سلام عزيزم 

والا دكتر من ك جز داروهاي بيماريتان برام نوشت همون روز ك عمل شدم بستن برام 

بنظرم ك خيلي خوبه لاقل از اين جهت ك دل و كمر سفت و گرم ميشه درد ادم كمتر ميشه اصلا 

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
سلام خوبی فداتشم انشاله نی نی قشنگت سلامت باشه همیشه من بارداری  بی استرسی داشتم ولی اینروزا هم ...

عزيز دلم 

هنوز درست نشده پس كارت 

ايشالا بهترين اتفاق برات بيفته

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام 

بچه ها من حالم خيلي بده 

نه براي سزازين 

براي سينه ام 

تروخدا اگ راهي بلديد بهم بگيد تب دارم همش

ي سينمم سنگ شده درد ميكنه 

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
2728
باید بری بیمارستان به نظرم اینجوری استرست بیشتر میشه. حداقل بذار معاینه کنن و بگن واقعا درد اصلی هس ...

رفتم گفتن دوسانتی. من تحمل ندارم دیگه😭😭😭😭

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
هیچکار. ...ریلکس باش...بنظر من زایمانت نزدیکه. و ان شاءالله عالی

ممنون عزیزم. ولی بستریم نکردن. چیکارکنم بشه 4سانت؟

اخه ارغوان جون ، این خیار ماست ما میخاد بره همدان زایمان کنه. که تا اونجا۲ ساعت راهه. باید بره به نظ ...

تاهمدانم اومدم بستریم نکردن.دکتره خیلی حیوون بود تو ان اس تی گفتن دردات گود هست انقباضت زیاده دکتره بیشعور میگف خانم برو شهرخودت چرا ازاونجا میاید اینجا یکی اومد بچش توشکمش مرد دور ازجون بچه من.اصلا برخورد خوبی نداشت وبستریم نکرد. 2سانتم فعلا

درد سرکاری بود  عزیزم، الان که خوبم. اون موقع خوابم برد الان بیدارشدم دیگه خوابم نمیبره. عسلکم ...

ان شاءالله زودی میادبغلت چشم انتظاربودن سخته یه روزایی دلمون برای این روزاتنگ میشه راستی پسربزرگم خیلی ابجی شودوست داره کوچیکم که ۴سالشه اوایل خیلی براش سخت بودچقدرکادوازطرف ابجیش گرفته الان خیلی خوب شده فقط حواست به پسرکوچیکه باشه دخملم۳ماهشه الان خونه ی اقاجونش بره شب خونه پیش ابجیشه میگه میرم پیش ابجیم مواظبش باشم😍

تولد۲سالگی گل دخترم حانیه سادات 🎂🎂🎂خداوندابچه هاموبه تومی سپرم🤲من میتونم💪باتوکل بخداازپس غول اضافه وزن بربیام😃هدف۷۰                 ۱۶بهمن۹۴۴۵۰😢۲۴بهمن۹۲۹۵۰😊هدف اول۹۰🔓۸اسفندرسیدم😃۱۵اسفند۸۹۹۰۰☺۲۲اسفند۸۹۳۵۰🙂۲۹اسفند۸۸۷۰۰😃هدف دوم۸۵🔒هدف سوم۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒هدف اخر۷۰🔒ان شاءالله اخرتابستان میرم روی ترازو،۷۰رونشون میده🤩🤩🤩🤩
اخه ارغوان جون ، این خیار ماست ما میخاد بره همدان زایمان کنه. که تا اونجا۲ ساعت راهه. باید بره به نظ ...

آره ...اگه اونجوره که بهتره بره...ولی من میگم ایشون بسیار زود زایمان میکنه امروز فردا

امید آخرین چیزیست که میمیرد
ممنون عزیزم. ولی بستریم نکردن. چیکارکنم بشه 4سانت؟

نمیدونم والا ...این ورزشها که دوستان میگن ...پیاده روی ... دوش آب گرم ...آخه من خودم تو بیمارستان از دو سانت شدم چهار ...کار خاصی نکردم...حالا آخر میزی همدان؟کدوم شهری الان؟

امید آخرین چیزیست که میمیرد
ان شاءالله زودی میادبغلت چشم انتظاربودن سخته یه روزایی دلمون برای این روزاتنگ میشه راستی پسربزرگم خی ...

ای جانم چه قشنگ😍😍😍😍پسر کوچیکم که همش میگه باید شبا پیش خودم بخوابه خودم بهش شیر میدم خودم پوشکشو عوض میکنم کلا همه کاراشو به عهده گرفته از الان

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
تاهمدانم اومدم بستریم نکردن.دکتره خیلی حیوون بود تو ان اس تی گفتن دردات گود هست انقباضت زیاده دکتره ...

اخی عزیزم😕😓

چرا اینقد برخورداشون ناجوره؟!

برو یه بیمارستان دیگه. الان همونجا بمون شهر خودت نیا. بگو اومدیم مهمونی و... یا اصلا چیزی نگو که واسه زایمان اومدی همدان

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
سلام عزيزم  والا دكتر من ك جز داروهاي بيماريتان برام نوشت همون روز ك عمل شدم بستن برام  ...

چقد دنبال این تاپیک گشتم😪

ی کاربری بود بچش تو کانال زایمان مونده بود،یا لگن دقیق یادم نیس،فک کنم عروس کوچولو بودن میشه اگ اطلاع دارین بگین دقیقا مشکلشون چی بود چرا بچشون کبود میشد

ممنون

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706