2410
2553
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226224 بازدید | 31180 پست
خب خداروشکر. تخم شوید وگل گاو زبونم میگن خوبه زود دهانه رحم باز میشه. دولیوان بخور و برو. اب اناناس ...

😂😂😂😂

باشه اب اناناس هم میگیرم 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عه چه خوب پس اپیدورالی. ایشاالله به سلامتی فارغ بشی.

سلامت باشی عزیزم 

خیلی راهنماییم کردی ، انشالله کوچولوی قشنگت صحیح و سلامت دنیا بیاد و راحت زایمان کنی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2720
بچه ها شما که زایمان دارین تو رو خدا دعا کنید کرونا بره زودتر دعا کنید وضع کشورمون خوب بشه دعا کنی ...

تو فاصله ی هر درد اول کرونا یادم میوفته 

انشالله که زود تموم شه

سلام مامانا 

صبح بخير 

مرسي از تبريكاتون ببخشيد تك تك جواب ندادم 

اومدم بگم زايمانو 

امروزم ايشالا مرخص ميشيم 

من اولش ك اومدم كلي كاراي قبل عمل روم انجام دادن ازمايش خون و اينا بود اكثرا 

سوند نزدن اولش 

رفتيم اتاق عمل اسپاينال شدم بعد سوند بهم زد دكتر قشنگم😊 

ولي سوزن امپوله يكم برا من اذيت كننده بود دردش كم بود ولي حسش بد بود انگار نصف سوزن توو كمرم بود 😰

بعدشم منم گول زدن ك ٥ دقيقه ديگه شروع ميشه هنوز مونده 😄

منم ريلكس خوابيدم ولي ٥ دقيقه بعد گفتن ي فشار كوچيك اقاي دكتر و درومد هنگ كردم 😄 فك كردم هنوز شروع نشده

بعدم ك گذاشتنش روو صورتم و بهترين حس دنيا بود 😌

شكمم توو اتاق عمل دكترم ماساژ داد 

انقد التماسش كردم تروخدا بيرون ديگه نمالن ميخنديد ديگه 😄

ولي توو ريكاوري و موقع تحويل ب بخشم باز ماساژ دادن ولي هنوز بي حس بودم اما كمتر برا همين درد داشت يكم

پمپ دردم دكترم گفت سوسول بازيه 😄 همين شياف اكي ميكنت ك خداروشكر واقعا همينم بود 

در كل خيلي بهتر از تصورم بود خداروشكر 

فقط مشكل الان شيره ك خيلي كم دارم

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
امشب رفتم بیمارستان دلم طاقت نیاورد. دهانه رحمم بازنشده😔😔😔 ان اس تی گرفتن خوب بود اصلا کاش پام ...

وای چه بد برخورد کردن باهاش آدم تو اوج درد دیگه تحمل بدرفتاری هم نداره😥😥😥

2714
سلام بچه ها  من اوووووومدم 😊 خدارو هزار مرتبه شكر من و نلين جون حالمون خوبه  خداروشكر ...

شكر خدا عزيزم

مباركه

خوش اومدي ناز نازي خانم😍😍

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
سلام مامانا  صبح بخير  مرسي از تبريكاتون ببخشيد تك تك جواب ندادم  اومدم بگم زايمان ...

سلام عزیزم خدارو شکر

مبارکت باشه

شیر میاد بذار بمکه

بعد دیگه نمیتونی جمعش کنی

حورا از یه سینه میخوره اون یکی تند تند میچکه ازش

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
عزیزم خداروشکر .سردرد نشدی سرتو تکون ندادی؟کی راه رفتی؟خودت بیا بعدش تعریف کن

نه خداروشكر سردرد نگرفتم تا الان ك 

من از ٨ ك عمل شدم تا ٦-٧ بعد از ظهر روو تخت دراز كشيده بودم زيادم حرف نزدم 

گفت دو سه رو كم حرف بزن و زياد تكون نده گردنتو 

بعد ساعت ٨ اين طورا تازه مايعات  خوردم يكم نزديك ١٠ ام راه رفتم و دستشويي

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
شما علایمی انقباضی نداری ارغوان جون؟؟

من انقباض دارم زیاد ولی بارداری قبلی هم داشتم چنانکه تو زایشگاه ماما میگفت آمپول فشار شنیدی شما باید عکسشو برات عمل کرد...خیلی انقباضاتت وحشتناکه...ولی دهانه رحمم زمان برد تا باز شه...نمیدونم والا طالبی جون قشنگ من و شما موندیم...بیا بزاریم دقیقا یه روز که تنها نمونیم

امید آخرین چیزیست که میمیرد
2706