2703
2553
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226224 بازدید | 31180 پست
خدا کنه واسه پول باشه فقط ولی از طرفی میگم اینجا دوبار سیاه شد اینا ساکشن کردن بچه رو برگدندون من ب ...

من دیروز که گفتی بچه تکون نمیخوره میخواستم بگم شاید رفته کانال زایمان بعد دیدم شما که خودت داری میزی بیمارستان الکی فکر و خیال بندازم جالب نیست

بهت قول میدم چیزی نیست ...میگم دختر منم روز اول برمیگردوند شیر 

تا اوکی نشه مرخصی نمیکنن ...ولی باور کن خیلیش برا پوله من خواهرزادمو برا. زردی دو شب میخاستن آتیه نگه دارن با رضایت شخصی اومد خونه سریع هم زردیش کم شد...همسر من ازمایشگاهیه گفت با این عدد زردی اصلا نیاز به بیمارستان نیست

امید آخرین چیزیست که میمیرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من دیروز که گفتی بچه تکون نمیخوره میخواستم بگم شاید رفته کانال زایمان بعد دیدم شما که خودت داری میزی ...

عزیزم خدا کنه همین فقط واسه پول باشه واقعا

اره دیروز به خودشونم گفتم ان اس تی کرفتن

ولی خوب بود

کلا بچه من اواخر خیلی سکسکه میکرد

خیلی سکسکه های طولانی

میگم احتمالا این بچه همون مایع زیاد خورده اینجور بوده 

نمیدونم والا

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2456
ازه ادم باورش نمیشه شوهرم برای اولین باز بود بچه بغل میکرد باد گلو میگرفت راستی من دوتا همرا ...

تازه باد هر شیر باید ایشتاده بذاری ۲۰ دقیقه شیر برنگردونه

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
عزیزم خدا کنه همین فقط واسه پول باشه واقعا اره دیروز به خودشونم گفتم ان اس تی کرفتن ولی خوب بود ک ...

بسپر به خودش...جز خواست خدا اتفاقی نمیفته...اینقدر فکر و خیال نکن

2714
بچه وقتی تو کانال زایمان فیکس میشه دیگه تکون نمیخوره

اره منم موافقم هيچ بعيد ني برا پول ي كارايي بكنن

خيلي نامردن 

ولي ايشالا رادمان جون زود مرخص بشه عروس خيالش راحت شه

منم راستش تكوناش كم شده 

هست تكون ولي كمتر شده 

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
بچه وقتی تو کانال زایمان فیکس میشه دیگه تکون نمیخوره

خب یکم خیالم راحت شد 

اخه تکون داره بالاتنشو و فشار سرش رو مثانه رو حس میکنم تغییری نکرده نسبت قبل ؛پاهای استخونیشو فشار میده تو پهلوهام😅

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
این زیاد خورده زیادم گریه نمیکنه ای تو ریه اش جمع شده بچم کوچیک بود نصف شد بردن دستکاه سرم زدن ۳ ...

عزيزم ببين پسر منم اونطور بود من تا دقيقه ي كه مرخص شذم نديدمش مستقيم از اتاق عمل برده بودنش بستري متولد شد كلا گريه نكرد دكتر گفت تنفسش مشكل داره اصلا نترس بعد يه ررز مرخص شديم ما گل پسر توام مرخص ميشه 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
دیگه بچه با بچه فرق داره میگن طبیعیه بعضی بچه ها اینجوری میشه

عزیزم یه نذر خوب مالی بکن ...هر جا بلدی خیریه ....این جور جاها ...ان شاء الله به زودی نی نی میاد بغلت

عزیزم خدا کنه همین فقط واسه پول باشه واقعا اره دیروز به خودشونم گفتم ان اس تی کرفتن ولی خوب بود ک ...

دقيقا من هم همين بلا سرم اومد 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

من پسرم رو يه شب نوزادان نگه داشتن براي همون ١٢٠٠ اظاقه گرفتن😐

2706