2726
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226252 بازدید | 31180 پست

بچه ها

نخوندمتون

بچه من مایع زیادی خورده

دوباره سیاه شد

اعصابم خورده دوبار بردنش ساکشن

الانم پوساعت پیش دوباره اونجوری شد بردن تخلیه

دعا کنید

اصلا حالم بده انقدر میترسم باز اونجوری شه 

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام سلام به همگی ، من شرمنده ام اونقدر مشغول نی نی شدم نمیفهمم چطوز روزم شب میشه .  من سزارین ...

مباركه عزيزم ايشالا زود حالت كامل خوب باشه و سر پا باشي😍💋

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
سلام ممنونم، نخیر زایمان اول . استرس نداشته باشید به چشم بهم زدنی بچه اومده 🥰 نه پمپ درد نداشتم . ...

سلااااام

تبریییییک میگم عزیزم

کلی تو فکرت بودم کم کم داشتم نگران میشدم

الهی شکر که هردو خوبین

نی نی گلی رو ببوس

منم پاشدم حورامو شیر بدم 🙂

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
بچه ها نخوندمتون  بچه من مایع زیادی خورده دوباره سیاه شد اعصابم خورده دوبار بردنش ساکشن ال ...

من نمیدونم چیه عزیزم انشالله که هرچی هست بخیر بگذره برای خودتون و پسرتون و تنتون سلامت باشه..بسلامتی مرخص بشید

لطفابرای سلامتی پسرم👶🏻وبهترشدن زندگیم😞۵تا صلوات مهمونم کنید🌷فرستادین بگید منم براتون بفرستم😊.خداجونم پسرم و روز ولادت امام حسن عسکری(ع)بهم هدیه داد😍❤️اگه کاربر مرد هستی لطفا حتی لایک هم نکن ممنون از شما که به خواسته ام احترام میذارین...دلیل این خواسته ام اینه...همونطوری که دوست ندارم همسرم تو فضای مجازی با خانومها چت کنه....خودمم اینکارو انجام نمیدم چون میدونم توی یه رابطه طرفین باید هر دو پایبند به بایدها و نبایدهای زندگیشون باشن.... 
سلام سلام به همگی ، من شرمنده ام اونقدر مشغول نی نی شدم نمیفهمم چطوز روزم شب میشه .  من سزارین ...

مباااارک باشه مهندس جان 

خوب شد به خیر گذشت 

تنش سلااامت 

ما گفتیم رفتی طبیعی

چند هفته بودی دقیقا؟؟

سلام مامانا

نى نى منم بسلامتى بدنيا اومدش

ماماناى شكم اولى دنيا بعد از بدنيا اومدن نى نى هاتون يه شكل ديگه ميشه 

خدا همه نى نى ها رو حفظ كنه

اگه كسى هست كه راجع به سزارين تو بيمارستان لاله اطلاعات ميخاد الان كه تجربه كردم بپرسه در خدمتم🌹😘

دنيا نداره ارزششو كه بگيريم جدى هر تزشو 😅
2706