2733
2734
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226260 بازدید | 31180 پست
عطيه اخر نگفتي زايمانت چطور بود؟  بخيه خوردي؟  دردش كم بود يا زياد؟ حس مادرانه دقيقا از ...

واااای می‌خوام تایپ کنم هی قسمت نمیشه

می‌نویسم می‌نویسم

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
نه خیلی ..آخرین سو نو سی و پنج و دو روز...2750 من دختر قبلیم ای یو جی ار بود برا همین سی و پنج هم فر ...

اصلا تخمين وزن هاي سونو درست نيست من سونو ٣٧ هفته وزن رو ٢٣٩٠ زد خودشم جاي معتبر و معروف رفتم  دقيقا يه هفته بعدش دنيا اومد ٣ كيلو بود. 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا تخمين وزن هاي سونو درست نيست من سونو ٣٧ هفته وزن رو ٢٣٩٠ زد خودشم جاي معتبر و معروف رفتم   ...

وای رقیه دیدی دختر من از پسر تو کم وزن تر شد؟😂😂😂

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
2728
واي ماشالا لپ تپليه ادم ميگه حتما وزنش خوبه ولي خيلي نازه دخنلت😍😍

فدات شم لطف داری

من الان دارم اعلانات رو میخونم😂😂

عه  حالا من چون تحربه ندارم  و خداروشكر ك بارداري خوبي داشتم تا الان  همش ميترسم ا ...

مامان من با مادرشوهرم دهنمو سرويس كردن همش ميگم كاش جفتشونم برن من راحت بشم هركدوم هرچي ميگن فوري به اون يكي برميخوره انگار اينجا ميدون جنگه شبا خودم بيدارم پاميشم شير ميدم تعويض ميكنم دستگاه ميذارم جفتشونم خوابن😐ديروز به شوهرم ميگم كه عجب به زائو ميرسن مامانا طفلي ميگه چيكار كنم من همه تلاشمو ميكنم گفتم از تو ناراحت نيستم ولي مامانا چرا بدجور رو اعصابمم از صب تا شب ميره سر كار شبم بيداره و كمك دست من😔

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
فك كنم فشار بچه اس ديگه  اومده پايين بيشتر فشار مياره منم دارم

اره فک کنم 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
مامان من با مادرشوهرم دهنمو سرويس كردن همش ميگم كاش جفتشونم برن من راحت بشم هركدوم هرچي ميگن فوري به ...

😂😂😂خخ خوب درکل بفرستشون برن یکی باشه بهتره کاش میرفتی خونه مادرت 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2738
پرواز ميكنه روزااا

من شب که میخوابم بیدارمیشم هپا روشن شده با ذوق میگم یه روز دیگه گذشت😂😂😍😁چقد ندید بدیدم من 

سلام صبح بخیر ✋ ما چهار روزه شدیم خاله جونا

واااي من بخورمت دختررررر موهارو ببين😍😍

چرا؟  دورن؟

مامان من طبقه پایین.ولی چون داداشم کرونا رو خیلی مث ما رعایت نمیکنه .رفت و امد داره اونجا.من هیشکیو ندارم از بعدعیداومدم خونه خودمون ب تعداد انگشتان دست رفتم پایین.تمام کارا رو اقام انجام میده.تازه مامانم زانوشو تعویض کرده باز بعد ۲۰روز رفتم از ترس.دیگ اقام میخاست پرستار بگیره .گفتم نمیشه اونم شاید داشته باشه.ب خواهرش گفته ازقبلش تا بعدش  بیاد کنارم.من هیچ تجربه ای ندارم اینقدم استرس دارم.کاش مامانم ب خاطر من ی مدت کسی خونشون نمیومد مادر ادم ی چیز دیگست.

اصلا تخمين وزن هاي سونو درست نيست من سونو ٣٧ هفته وزن رو ٢٣٩٠ زد خودشم جاي معتبر و معروف رفتم   ...

آره منم تجربه خطا دارم..دکتر بارداری قبلی من وزنو خودش عالی حدس میزد که با سو نو فرق داشت

امید آخرین چیزیست که میمیرد
بچه هاي ني ني اولي مخصوصا همه خونه ماماناتون پلاسيد؟😄😄 مامان من ك باز طبق معمول دو روز بيشتر دوو ...

من مامانم اومده خونم البته عجب اومدني روزا ميره پايين خونش مادرشوهرمم جيم ميزنه خواهرم ميمونه شبا جفتشونم ميان انگار من فقط شبا زائو هستم 

2706