2733
2734
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226264 بازدید | 31180 پست
سلام وبرگووولي  اوااااا كمرت درد ميكنه؟ يا نفست ميگيره؟ نفس ك فقط كولر جوابه  من خاموش ...

هردوش هم کمرم در حالت دراز کشیده درد میگیره

هم نفسم نمیاد بعضی شبا😄

منم قوس کمر شدید دارم

خب باید طاقباز بخوابی که کوسن بذاری

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
هردوش هم کمرم در حالت دراز کشیده درد میگیره هم نفسم نمیاد بعضی شبا😄 منم قوس کمر شدید دارم خب بای ...

اره من اصن طاق باز نخوابم كمرم ميشكنه

رلي حالمم بهم ميخوره نهايت ٢-٣ دقيقه بتونم ولي همونم كمرمو اروم ميكنه

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامانای گل مبارک باشه  انشالله که نی نی هاتون صحیح و سالم میاد بغلتون  برای منم دعا ک ...

عزیزم متاسفم بخاطر دختر نازت ان شاءالله خدای مهربونم خیلی زود برات جبران کنه و دختر نازت رو دوباره بهت برگردونه خیلی زود 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
2731

سلام 

من مامان مردادی نیستم مامان اخرین روزای پاییزم خدا بخواد 

یه سوال ذهنمو مشغول کرده چرا دکتر من میگه ارایش کردن مشکلی نداره  اینترنت گوشی مشکلی نداره رنگ مو هم اصلا مشکلی نداره اما دکتر زن داداشم همشو منع کرده 😕😕😕

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
من زايمان طبيعيم واسه اوايل مرداد بود ولي سه شنبه اين هفته سزارين ميشم ايشالا براي منم دعا كنيد حا ...

اخي 

ايشالا ب سلامتي 

استرس ك حق داري واقعا 

منم ميترسم از زايمان 

ايشالا ب سلامت ني ني نازتو بغلش ميكتي

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
منم مامان مردادی ام😊 امروز میرم دکتر تاریخ زایمانم رو مشخص میکنه. خودم روبرای 15مرداد آماده کردم ...

سلام دوستم خوبی

چقدر دلم تنگ شده بود😍

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2738

خوشگلا بچه من مدود ۲۰ ساعت خیلی خیلی کم حرکت کرد دسگه دیشب رفتم بیمارستان ان اس تی گرفتن گفتن برو سونو رفتم سونو بیوفیزیکال گفتن

ی سونو فوق ساده فقط وضع جمین و گفت و شاید در حد ۳۰ ثانیه چک کرد سونو خاصی نبود

فقط گفتن حواست به حرکاتش باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستم خوبی چقدر دلم تنگ شده بود😍

سلام عزیزم😀😀😀.خوبی؟نی نیت چجوره

منم دلم تنگ شده بود.اتفاقا از دیروز توی تاپیک میکرویی هام..ولی تو و سمانه رو ندیدم.

تیکرت چرا پنج هفتست؟مگه طبیعی میخوای زایمان کنی؟آخه یادمه انتقالمون با هم بود تقریبا!!من 13آذر انتقالم بود

راستی از سمانه خبر داری؟زایمان که نکرده هنوز؟

خوشگلا بچه من مدود ۲۰ ساعت خیلی خیلی کم حرکت کرد دسگه دیشب رفتم بیمارستان ان اس تی گرفتن گفتن برو سو ...

پس سونو بیوفیزیکال که میگن اینه.

شنیدم هفته های آخر باید هر هفته بریم انجام بدیم.

فکر کنم امروز که برم دکتر.اینو برام بنویسه

سلام عزیزم😀😀😀.خوبی؟نی نیت چجوره منم دلم تنگ شده بود.اتفاقا از دیروز توی تاپیک میکرویی هام..ولی ت ...

قربونت عزیزم دیکه انقدر استرس هست که دیگه نمیرسم اونوذ

دورادور خبر دارم

پیام میدیم

طبق اخرین خبر نه هنوز باز امروز بهش پیام میدم

شما خپبی

نه عزیزم سزارین میخوام ولی هنوز تاریخ سزارینم هم مشخص نیست احتمالا بشه برای ۲۵ مرداد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس سونو بیوفیزیکال که میگن اینه. شنیدم هفته های آخر باید هر هفته بریم انجام بدیم. فکر کنم امروز که ...

راستش خیلی ساده بود

اره

حالا من فردا وقت دکتر دارم تکلیفم مشخص شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706