2726
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226252 بازدید | 31180 پست
واقعا خرج بیمارستانتون خانواده شوهراتون میدن چه جالب من از هردو خانواده توقع ندارم . گوسفندم شوهرم ...

ن بابا ما خودمون ي مقدار پول داديم ك باهاش كار كنه 

ن حدس زدم فقط ك اگ كم باشه شايد 😄

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
کلا جو نی نی سایت با دنیای واقعی ادما خیلی فرق داره 

بنظر منم شرايط زندگي هر كسي فرق داره يكي مثلا سيسموني خيلي خوب برلش اولويته يكي نميدونم اصن ارزون تموم شدن بيمارستانش 

اولويتا فرق دارن 

زندگيا فرق دارن 

همين ك ي بچه سالم داريم مهمه 

مقايسه كردن اصن كار درستي نيست توو هيچ زمينه ايي 

من خودم لازم ديدم در حد واحبات سيسموني بخرم با پولش ي كار ديگه كنم اونجوري خيلي خوشحال تر شدم 

عروس سيسموني دوست داشت تا يكي دو سالگي بخره 

خب اصن دليل نميشه ك مقايسه كنه ادم ك 

يا يكي ناراحت بشه 

مامان شديم بابا اين حرفا واسه سن بلوغ 

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بجه ها منم قرار بود اوايل خرداد بيان پنج ماه سقط شدن بعد اينهمه انتظار انشالله خيلي زود بچمو بغل ميگ ...

عزیزم متاسفم 

اگه ناراحت نمیشی دلیلشو میگی

مامان قوی ک فقط بچه هاشو داره
سلام صبح بخیر ایران اوووه چققدر درمورد سیسمونی حرف زدین منم نظرم رو بگم ما اصلا بحث نکردیم با خان ...

ويرگووووول منم سحر خيز شدم 😄

افرين واقعا بنظر منم همين درسته 

ادم اصن بايد انقد چشم و دلش سير باشه ك اين چيزا ب چشمش نياد ن ك حالا ناراحتم بشه بخاطرش

ميگم ماشالا چ همتون ٨ سال بعد ني ني اورديد

من خيلي دوست داشتم ك اين تايمو بيشتر كنم 

ولي خب سنمونم خيلي مهم بود

ما دو سال ازدواج كرديم 

خيلي قبلش درگير بودم ك بگذره يكم تايم ك قسطامون كم بشه لاقل ولي سر همين قصيه سن و اينكه جفتمون عاشق بچه اييم ديگه صبر نكردم

ولي الان فك ميكنم اگ منم ٨ سال بعد ني ني مياوردم ي قرون قسطم نداشتم چ خوب بود😄

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
2728
اره  واسه سیسمونیشون موندم  خیلی گرونیه دلمم نمیاد از مامانم بگیرم کسی میدونه صندلی ماشی ...

خدا حفظشون كنه 

حق داريد همين يكيشم ادم ميمونه

خدا بزرگه درست ميشه ايشالا 

ن من نخريدم فعلا ولي فك ميكنم ٧٠٠-٨٠٠ كم كم باشه ب بالا

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
ويرگووووول منم سحر خيز شدم 😄 افرين واقعا بنظر منم همين درسته  ادم اصن بايد انقد چشم و دلش سي ...

به به سحرخیییزی عالیه😍

بابا ما از دل خوشمون که صبر نکردیم😄

مجبوووور بودیم

من درس میخوندم تا دوسال قبل

قسط و اینا که همیشه هست خیالت راحت بچه بیاد هزینه ها بیشترم میشه

بنظر من خیلی هم عالیه زمان بچه دار شدنت

دوسال کافیه آدم زندگی دو نفره رو تجربه میکنه دیگه

سفر اینام بخواد میره

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون

به نظر من وقتی توانایی مالی در حد پایه شد باید به بچه دارشدن فکر کرد وگرنه تورم همیشه از روند زندگی جلوتره.

فکر کنید مثلا من دوازده سال پیش بچه دار نشده بودم که شرایطم بهتر بشه اونموقع پوشک بچه رو دفعه ی آخر ۴۵۰۰ خریدم البته دلار هزار تومن بود هزینه بیمارستان با ده شب بستری نوزادنهصد هزار تومن شد.مهد کودک ماهی هفتاد هزار تومن بود حالا من تمام این سالها رو هزینه نمیکردم الان باید تو شرایط سخت تری اون هزینه ها رو میکردم.

حالا اگه کسی مثل الان من تصمیم به بچه دوم بگیره اونم خیلی جای حرف زدن داره اما تو این شرایط ایران من فکر میکنم کسی که یه بچه رو دوست داره که داشته باشه هر چه زودتر بچه دار بشه بهتره

2706