2737
2734
عنوان

ضخيم شدن موها در اثر ليزر

33455 بازدید | 127 پست

سلام خانوما من چهار جلسه ليزر واسه صورتم رفتم الان موهام دوبرابر و ضخيم تر شدن كسي تجربه اي مثل من داره ؟؟ايا با ادامه درمان خوب ميشه ؟خيلي ناراحتم. بدنمم سه جلسه رفتم اونم بازوم موهاش ضخيم شده. به نظرتون چيكاركنم. 😭😭😭

من لیزر کردم اصلا ضخیم نشد

احتمالا موهای نازک رو رفتین لیزرکردین ک اون نتیجه عکس میده

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من لیزر کردم اصلا ضخیم نشد احتمالا موهای نازک رو رفتین لیزرکردین ک اون نتیجه عکس میده

دكتر قبلش موهامو ديد گفت ميتوني ليزر كني نميدونم چرا اين طوري شده 😭

2728

احتمالا موهات نازک و کرکی مانند بوده. چون لیزر فقط موی زائد و تقریبا کلفت رو از بین میبره، موی نازک رو بدتر زائد میکنه

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !

عزیزم لیزر هميشه . موی نازک را ضخیم میکنه و موی ضخیم را نازک. 

مثلا خود من میخواستم کل صورتم را لیزر کنم. اما دکتر پوست بهم گفت فقط چانه ات را لیزر کن. چون فقط چانه ات موهاش ضخیم هست. 

ومن هم فقط موهای چانه ام را لیزر کردم. و 90 درصد ریزش داشتم. 

دكتر قبلش موهامو ديد گفت ميتوني ليزر كني نميدونم چرا اين طوري شده 😭

نازک نبود موهات ینی؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
احتمالا موهات نازک و کرکی مانند بوده. چون لیزر فقط موی زائد و تقریبا کلفت رو از بین میبره، موی نازک ...

خوب حالا كه ضخيم شدن چيكارشون كنم اگه برم ليزر رو ادامه بدم بد تر ميشه يا خوب ميشه من موهاي صورتم نازك بودن ولي مشكي بودن كلا موهام خيلي مشكيه 

خوب حالا كه ضخيم شدن چيكارشون كنم اگه برم ليزر رو ادامه بدم بد تر ميشه يا خوب ميشه من موهاي صورتم نا ...

باید اینقد ادامه بدی تا از بین برن متاسفانه زیر چونه منم نراشت خانوم اومد زیر چونه منو زد هشت تا مو در اورد مشکی

خوب حالا كه ضخيم شدن چيكارشون كنم اگه برم ليزر رو ادامه بدم بد تر ميشه يا خوب ميشه من موهاي صورتم نا ...

ادامه بری بدتر میشه

من رفتم لیزر کل بدن 

جاهایی که اصلا مونبود مودراومد...

2706