2737
2734
عنوان

آلمان

| مشاهده متن کامل بحث + 483449 بازدید | 6288 پست
سلام بچه ها ماهم میخایم بریم  این تاپیک همچنان پابرجاست؟هستن کسایی که اونجان؟

شما هم میخواهین پناهندگی برین؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم ، من هم قرار بیام آلمان و یه دختر ۷ ساله دارم ..به نظرت با توجه به اینکه دخترم باید تحصیل ...

دوستانی که آلمان زندگی میکنن و تجربه دارن. 

برای بچه 9 ساله با چه کتابی شروع به آموزش زبان آلمانی کنیم بهتره؟ چه انتشاراتی؟ در حال حاضر ایران هستیم 

باری دریغ ....... از کوچه های زندگی.. گریخت صدای کودکی.. گریخت صدای کودکی
2731
ممنونم نیلوفر جون..... همسرم که می گه اینجا فایده نداره سر زدن به اداره اتباع وجواب نمی دن؟!!!!!!!!! ...

سلام عزیزم من میخوام پیوست بشم شما کارای پیوست انجام دادیم ، زمان مصاحبه چیا ازتون پرسیدم؟ ممنون میشم جواب بدین

خوب درسته عزیز ولی اگه سرت رو گرم کنی اینجا انقدر زمان زود میگزه و هفته ها مثل بزق وباد میان و میرن ...

سلام عزیزم من میخوام پیوست بشم شما کارای پیوست انجام دادیم ، زمان مصاحبه چیا ازتون پرسیدم؟ ممنون میشم جواب بدین

گلابتون  شما ف ي س ب و ك داريد؟ چند تا گروه خيلي خوب و مفيد وجود داره براي خانم هاي ايران ...

سلام خوبید من فیسبوک ندارم کانال تل گرام یا پیج اینستا یا وبسایتی هست ک ایرانیهای آلمان باشن منو میشه راهنمایی کنید

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2738
الناز جواب سئوال اولت هر مجردی تا 13000 یورو در سال ازاده که مالیتات هم نمیده متاهل تا 24000 یو ...

سلام عزیزم خوبی؟عزیزم نامزدم قصد مهاجرت به آلمان داره و من هم درآینده پیوست میشم

آیا آوردن خانواده سخت هست؟ مثلا اگ بخام مادرمو بیارم پیش خودم یا ی مدت طولانی در سال باهام باشه

خیلی برام مهمه این مسئله

مامان طا ها جان چی میخوای بدونی؟ مژگان جان آلمان همه جاش تقریباً خوبه، باید ببینی خودت چی میخوای..م ...

پارمیدا جان سلام، یک سوال، مونیخ در شرق آلمانه یا غرب؟ [ چیزی‌که هرگز نفهمیدم ] و اینکه تا به حال به اونجا سفر کردید؟ معماریش خیلی جالبه، نه؟ من عاشقِ این شهر تاریخی‌ام، عاشق!

2706