2726
عنوان

چاقی صورت با عرق یونجه

40826 بازدید | 33 پست

تنها چیزیه که جواب میده.من همه چیو امتحان کرده بودم ولی جواب نگرفته بودم .فقط عرق یونجه بود که تاثیر داشت.اگه میخواید صورتتون چاق بشه استفاده کنید☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چجوری گلم؟

نصف استکان قبل از یه وعده غذایی ناهار یا شام.15روز مصرف میکنی بعد تا 2 ماه نباید مصرف کنی.بعد از 2 ماه اگه خواستی ادامه بدی دوباره همونجوری یه دوره 15 روزه

الهی من فدات.چجور مصرف کنم

حالا زیادم احساساتی نشو..خانوم نیست

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
نصف استکان قبل از یه وعده غذایی ناهار یا شام.15روز مصرف میکنی بعد تا 2 ماه نباید مصرف کنی.بعد از 2 م ...

خیـــــــــــلی مچکرم🌹

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
نمیدونم من که از نت خوندم نوشته بود واسه صورت خوبه.خودمم استفاده کردم فقط صورتم چاق شد

اگ واس من جواب بده کلی دعات میکنم

یعنی بعد ۲ هفته صورتت جوری پرشد ک ب چشم بیاد؟؟؟یا یکم تغییر کرد

چه زیباست انتظار آمدنت پسرم💋
نصف استکان قبل از یه وعده غذایی ناهار یا شام.15روز مصرف میکنی بعد تا 2 ماه نباید مصرف کنی.بعد از 2 م ...

یعنی هم قبل ناهار هم قبل شام باید بخورم؟؟

چه زیباست انتظار آمدنت پسرم💋
الهی من فدات.چجور مصرف کنم

فدای یه مرد😳

😋ته دیگ لوبیا پلو(نشون میده زندگی هنوز قشنگیاشو داره😎)😋 یکی از فانتزیام اینه که : یه کهکشان جدید کشف کنم بعد اسمشو بذارم ته دیگ لوبیا پلو   :)) شکمو هم خودتییی  

با تشکر فراوان

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
اگ واس من جواب بده کلی دعات میکنم یعنی بعد ۲ هفته صورتت جوری پرشد ک ب چشم بیاد؟؟؟یا یکم تغییر کرد

والا من استخون های گونه ام زده بود بیرون از لاغری صورتم الان که استفاده کردم صورتم پر شده.همه میگن که کلی فرق کرده

2706