1735
1714

من مجردم ولی فولیک اسیدکه میخوردم حالت تهوع داشتم

باید برم جلو اینه از قلب خودم معذرت خواهی کنم که بخاطر خوشحالی بقیه هزاران بار قلب خودمو شکستم😔میگن هرکی قشنگ تر میخنده شاد تره من همیشه میخندم اما غمگین ترینم همیشه به دردام میخندم که یکی ازیکی برام غمگینترینه نمیدونم دنیا بده یا ادماش بدن 😣😣 تو این روزا دلم واسه خودم تنگ شده واسه شیطنهاتم واسه روزای نوجوانیم که خیلی وقته فراموششون کردن تو این چند وقت یادم نمیاد کی از ته دلم بخندم که از شادی بوده همیشه درد و غم داشتم که بهشون خندیدم ای دنیا خدایا یه زیر نگاهی هم به ما بکن مشکلاتمونو اسان بگردان الهی امین

الان حامله ایی  اگه حامله هستی از اونه منم هان می خوام بخورم خی عق می زنم قرص می یاد رو زبونم حالم بد می شه 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونتم بخاطر هدیه کوچولویی که دوباره به من دادی سلامت نگهش دار 😍😍😍پسر عزیزم بمون برام مامان بابا وخواهرجونت منتظر دیدن چشم های قشنگتیم ناامیدمون نکن   برا سلامتی نی نیم صلوات بفرستید ممنونم 
الان حامله ایی  اگه حامله هستی از اونه منم هان می خوام بخورم خی عق می زنم قرص می یاد رو زبونم ح ...

اهن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونتم بخاطر هدیه کوچولویی که دوباره به من دادی سلامت نگهش دار 😍😍😍پسر عزیزم بمون برام مامان بابا وخواهرجونت منتظر دیدن چشم های قشنگتیم ناامیدمون نکن   برا سلامتی نی نیم صلوات بفرستید ممنونم 

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718
الان حامله ایی  اگه حامله هستی از اونه منم هان می خوام بخورم خی عق می زنم قرص می یاد رو زبونم ح ...

حاملم ولی تهوع م همش ز قرص طعم اهنش رو زبونمع🤐🤐

ای خدا جان طعم شیرین مامان شدنو  بهمون بده یا رب😔😔
حاملم ولی تهوع م همش ز قرص طعم اهنش رو زبونمع🤐🤐

می گما چون بارداری حسات قوی شده این طوریه من قرص می ذارم تو دهنم تا ابو بخورم بالا می ارم الان یکم بهتر شده فقط سر مسواک زدن مشکل دارم خیلی رومخه از اینکه نمی تونم مسواک بزنم همش عصبی هستم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1760