2726

شوهر من به شدددت اعتماد به نفس بالایی داره خداییش قیافه و هیکل همه چیش خوبه منکر نمیشم ولی تو ذهن خودش فک میکنه خیلی از من سرتره و این موضوع منو به شدت عصبی میکنه و حرصم میگیره جوری که بعضی وقتها دیگه ازش خوشم نمیاد

و خدایی مهربانتر از حد تصور....خدایاشکرت🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شوهر من✋✋ ولی گاهی وقتا با خاک یکسانش میکنم ،فکر نکنیه کسیه🤣🤣

شوهر من دماغشو عمل کرده منم از حرصم همش میگم دماغش کجه پیرشدی موهات سفیدشدی کی نگاه تو میکنه یه سره تخریبش میکنم

خب توام جلوش کلی از خودت تعریف کن مثلا بش بگو میبینی خدا چقد دوست داره که همچین خانوم قشنگی نصیبت کرده یا بگو چقد منو تو بهم میایم از بس جفتمون قشنگ و ماهیم وقتی اعتماد ب نفس بالاتو ببینه و اونم ناخودآگاه ازت تعریف میکنه اما طوریم نباشع اونم مص تو فک کنه اعتماد ب سقف داریا  

فقد جوری زندگی کن ک پیش خودت شرمنده نشی  بقیش دیگه مهم نی  
خب توام جلوش کلی از خودت تعریف کن مثلا بش بگو میبینی خدا چقد دوست داره که همچین خانوم قشنگی نصیبت کر ...

اخه منم همش از خودم میگم ولی بحث اینه طرف تو آسمونا سیر میکنه همشم میگه امروز رفتم بیرون یه دختره میخواست باهام دوست بشه امروز رفتم بانک یه دختره رفتم سوپری یه دختره رفتم قبرستون یه جنازه دختربلند شد میخواست بهم شماره بده😬😬😬😬😬😬🙄😬🙄