2726
عنوان

رشد وتغذیه کودک

109 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها پسرم ۱سال و۲ ماهشه برا رشدش وتغذیش میبرم دکتر دهقان شیراز خودم شهرستانم الن داروهاش تموم شده نمیدونم ببرمش یا ن با این کرونا؟؟؟؟یا فیلا نیازی نیست بزارم ۳الی ۴سالش بشه

چه داروهایی؟ برای چی دارو‌ میخوره؟

خوب اکر لازمه دکتر باید ببینه دیگه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسرمنم الان 2 سال و 3 ماهشه دوسالگی سرماخورده بود بردمش دکتر گفت فعلا داروهای آهنش و قطع کن آزمایش بده برای 2 سالگی بیار بعد دارو میدم ..آزمایشش و دادیم دکترش نبود احتمالا هفته بعد ببرم پیشش ..چون کم خونی شدید داره

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
کدوم دکتر میبرین؟

من پیش پروفسور سلطانزاده میبرمش ..دکتر خودش نریمان بود که رفت خارج برای همیشه بعدش بردیم پیش این دکتر از 7 ماهگی تا الانش

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود