2726

کاریش نمیشه کرد غیر اینکه از داروخونه محلول پمادی بگیری...و بری دندونات رو درست کنی

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  

سرررکه یعنییی فووووری خوبش میکنه ها بهتر از مسکن

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جدی ضرر ک نداره؟

نه قورت نده که یک دقیقه نگه دار توی دهنت‌ 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

حوله گرم گذاشتن روی فک.

سشوار زدن .دهان بسته باشه روی فک

اسفند دود کردن و دودش بره روی دندان و بینی 

عنبر نسارا

سیر رو رنده کن ، بریز تو شیر بزار رو گاز چند تا قل بزنه، صاف کن بخور

روغن حنظل توی گوش و یا روی دندون 

روغن زیتون در گوش

گرم کردن فک 

کلا نزار باد بخوره 

و خیار و چیزای یخ و خیلی شیرین نخور

مسواک زدن با نمک

مخلوط سرکه و اب و نمک رو یکم قرقره کن و بقیه اش رو بخور

برنج خام نخور🤭😂😂😂

قطره هایی جهت تسکین دندان درد وجود داره ک میشه از داروخانه گرفت...

حوله گرم گذاشتن روی فک. سشوار زدن .دهان بسته باشه روی فک اسفند دود کردن و دودش بره روی ...

خیلی مفید بود ممنونم مهربون

پسرهای من معجزه های کوچک من و دلیل مادر شدنم  عاشقتونم