2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فک کنم برا روابط زناشویی بیچاره رو خواسته بود چون اتاق خصوصی گفته بلا به دور خدا نیاره
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
آره ، اگه ملاقات معمولی بود ، تحت نظارت بود و نمی تونست بکشدش اما این نوع ملاقات تو یه اتاق خصوصیه
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم،من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
آره دیگه چرا نباید باشه خوب هستن کسایی که حالا به خطر 10 20 تومن افتادن زندان یا برحسب تصادف خب اونام دل دارن دیگه نتونه تحمل کنه خودش رو با مردهای دیگه تخلیه میکنه که این کار زندان رو ویرانی میکشه
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
2706