2733
2734
عنوان

وای چیکار کردم آخه با صورتم!😭

250 بازدید | 33 پست

بچه ها من قبلا میرفتم آرایشگاه بند مینداختم حالا بخاطر کرونا مجبورم شدم خودم دست بکار بشم 

یه دستگاه شمع اینترنتی سفارش دادم شمع کردم صورتم رو

حالا جوش زده صورتم فقطم رو لپم مثل اینکه گرمازده شده باشم همش ریز ریز زده

چیکار کنم زودتر خوب بشه

وپوستم خیلی خشک شده و پوست پوست میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی 🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2728
2738

بچه ها منم یک کار مشابه کردم.کرم موبر زدم صورتمو حالا از ۳مین ام کمتر گذاشتم سریع شستم.ولی پوستم سوخته چندجا رو لپم و زیر چونم و زیر چشمم دارم سکته میکنم چیکار کنم ردش بره لکش نمونه چی بزنم😭😭😭

نمیدونم چرا ما تیریها ادما انقدر سخت به دلمون میشینن..اما ما به دل همه میشینیم!!!زاده ی اولین ماه گرمترین فصل سال که باشی خاص و اس بودن همیشه تو وجودته😎♥️ 🙃( کاربر قدیمی ام.نبودم تازه اومدم)🙃🙃
2706