2410
2553
عنوان

چطور میشه یه کاربر رو بلاک کرد

147 بازدید | 22 پست

ببخشیدا سوالمه

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»

نمیشه باید تحملش کنی

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

نمیشه

باید برم جلو اینه از قلب خودم معذرت خواهی کنم که بخاطر خوشحالی بقیه هزاران بار قلب خودمو شکستم 😔 خدا جونم ممنونم که نی نی کوچولومو سالم و سلامت بهم هدیه دادی یه دختر خوشگل نانازی بهارم عاشقتم دختر جون مامانی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نمیشه باید تحملش کنی

یه خانومی هر روز یه سوال مشابه میپرسه

دلم نمیخواد توتاپیکش وارد بشم حرفی بزنم ناراحت بشه

دوست دارم تاپیکاش برام نیاد

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
اگر چنین قابلیتی وجود داشت من باید 80 درصد نی نی سایت رو بلاک میکردم

😀😀

اگر چنین قابلیتی وجود داشت من باید 80 درصد نی نی سایت رو بلاک میکردم

😂😂😂😂

😊😊😊خودت باش😊خودت مگه چشه؟؟؟ هر کی تو رو بخواد باید همون جوری که هستی بخوادت😊😊😊عاشق خودت باش و در همه حال بهترین نوع خودت😊نزار بهت بگن بد شانس و بی اقبال😊خودت بساز😊خدا هم کمک میکنه💓(راجب ملک سوالی داشتید بپرسید...میتونم کمک کنم)🥰🥰💜🧡❤💙
2714
یه خانومی هر روز یه سوال مشابه میپرسه دلم نمیخواد توتاپیکش وارد بشم حرفی بزنم ناراحت بشه دوست دارم ...

😊 منم دلم نمیخواد تو تاپیک چند نفر برم یهو اشتباه وارد میشم حالا یارو میخواد سر منو بکنه اول نظر براش میذارم بعد نگاه میکنم میبینم اونه😂

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
خب وارد تاپیکش نشو 😐

تیتر سوالاتش رو مخه 

گاهی وقتا فکر میکنم سوزنش گیر کرده

من ۸ سالم بود عضو شدی  الان ۱۹ 😅

ببین من بزرگتر شما هستما 

پا به سن گذاشتم

چقدر احترام من واجبه 😊😊😊😂😂😂

چجوری بین این همه تاپیک پیداش میکنی🤣🤣🤣🤣

هر روز میاد میگه شوهر من وارکوسل داره من پسر میخوام

بابا آخه هر روز

شوهر بدبخت فکر کنم وقتی مخ نی نی سایتو خورده مخ شوهر دیگه تموم شده 😂😂

بعد همش میگه توروخدا یعنی میشه منم پسر شه

من فقط گفتم از خدا بخواه

2706