2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه سوال؟؟ کسی که تخمک اهدا میکنه بچه ای که از اون متولد میشه مال اهدا کننده ست؟؟

ژنش برای اهدا كنندس،شبیه اهدا كنندس ولی تو بطن گیرنده رشد میکنه

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
یه سوال؟؟ کسی که تخمک اهدا میکنه بچه ای که از اون متولد میشه مال اهدا کننده ست؟؟

تخمکی که اهدا میکنه هیچ مسئولیت قانونی در مقابل اون نداره . البته خیلی ها از اهدا کنند میگیرن خودشون استفاده میکنند من از اهدا کننده میگیرم تخمک میره بایگانی بانک تخمک مرکز به ازای تخمک اهدا کننده به من تخمک میدن

ژنش برای اهدا كنندس،شبیه اهدا كنندس ولی تو بطن گیرنده رشد میکنه

میدونم اینو ولی میخوام بدونم بچه ای که متولد میشه بچه ی واقعی کدوم یکیه؟؟

اونی که تخمک اهدا میکنه دلش نمیمونه بگه اون بچه ی منه؟؟؟ درسته؟

آهان متوجه شدم

من متوجه نشدم😩

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
میدونم اینو ولی میخوام بدونم بچه ای که متولد میشه بچه ی واقعی کدوم یکیه؟؟ اونی که تخمک اهدا میکنه د ...

بچه کسی که به دنیا میاره .. اون خانم اهدا میکنه در مقابل زحمتی که کشیده پول دریافت میکنه .. جنین که به وجود میاد مال منه 😄😄😄😄 قشنگ توضیح دادم ؟

2706