2726

سلام خانوما.من چله ي ياسين گرفتم.امروز روز ٢٦ايناس فك كنم،در طول روز فراموش كرده بودم بخونم.نيم ساعت پيش يادم اومد زود خوندمبنظرتون قبوله اينجوري يا قبل از ١٢ بايد ميخوندم؟

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏

قبوله

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبوله گل‌

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭
2728

بچه لطفا به منم بگین من چله برداشتم تو روزای پریودم نخوندم از بعدش دارم میخونم قبول نیست؟باید تو پریود هم میخوندم؟

به زودی زیر تیکر بارداریم مینویسم هذا مِن فَضلِ رَبّی  

چله رو خودت شروع کردی شرط و شروطاشم باید خودت بذاری

مثلا من‌یه چله شروع کردم اولش گفتم بایدددد قبل ۱۲ شب بخونم وگرن ب حاجتم نمیرسم

تو یکی دیگش گفتم اگه ۱۲ شب رد بشه مشکلی نداره مهم اینه تا موقعی ک بخابم بخونم 

یکیشم ک باید قبل غروب میخوندم 

اینا دلی و اعتقادیه 

🤭❤

خدا ک سخت نمیگیره قبوله❤🙂

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
بچه لطفا به منم بگین من چله برداشتم تو روزای پریودم نخوندم از بعدش دارم میخونم قبول نیست؟باید تو پری ...

بايد پشت هم بخوني عزيزم.٤٠ روز پشت هم

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
منم ۳ روزه گرفتم ایشالله حاجت روا بشم همه حاجت روا بشن🤲

الهي امين❤️❤️❤️❤️❤️❤️

چله رو خودت شروع کردی شرط و شروطاشم باید خودت بذاری مثلا من‌یه چله شروع کردم اولش گفتم بایدددد قبل ...

من شرطو اينا نذاشتم اما ته دلم هميشه اين بود تا قبل اينكه بخوابم بخونم حتما.بچم دير ميخوابه هميشه😁

خدارو شكر كه قبوله.مرسي عزيزاي دل كه جواب دادين

2706