2733
2734

به به😋😋😋😋

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

👌🤩

بابا رحمی ب ما کن روزه ایم لامصب🤤

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودمم روزه ام تو کف موندم😁😁

لنتی😂🤣

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
ببخشید من کیک درست کردم روش تزئین داره ی تیکشو برش دادم الان چطور بزارم یخچال ک خشک نشه؟

تو یه ظرف در دار بزرگ بزار من اینجوری میزارم اگه ظرفت کوچیک بود مجبوری کیکتو برش بدی 

یا تو یه ظرف یا قابلمه گود بزار روش سلفون بکش

2738
تو یه ظرف در دار بزرگ بزار من اینجوری میزارم اگه ظرفت کوچیک بود مجبوری کیکتو برش بدی  یا تو یه ...

امضات😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

باریکلا شیوا ،چه کدبانویی هستی🤤

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

چ  خوب درومده خططاش یه بار من نهایت دقتو کردم وبه صورت مساوی ریختم توی قالبم بعدشم با چاقو از نقش دادم بهش اخر سر که پخت کلا کاکایویی شده بود اصلا کیکم جای سفید نداشت چرا بنظرت؟

سلام  میشه برا مامان شدنم انشالله یه صلوات برام بفرستین 🙏🙏🌺
2706