2703
2553
عنوان

خانمهای گل کیا چینی زرین دارن؟

278 بازدید | 12 پست

سلام خانمها من چینی زرین خریدم مدل والنسیا زرد رنگشو ولی یکم دودلم میگم نکنه بعدا پشیمون بشم که چرا ارکوپال نگرفتم البته اینم بگم ارکوپال خارجی پولم نرسید ایرانی هم نمیخواستم بخرم 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

من چینی زرین دارم راضیم مدل پینک رز

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من زرین خریدم دوتا12نفره برا مهمونیا 

ارکوپال برای خودمونیا

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2456
من زرین خریدم دوتا12نفره برا مهمونیا  ارکوپال برای خودمونیا

خوبه راضی هستی؟

من دارم خیلی خوشگله ولی اصلا استفاده نکردم ازشون 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
خوبه راضی هستی؟

عالیه زرین. من طرح هدیه طلایی خریدم. ساده و شیک گ سبک

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من دارم خیلی خوشگله ولی اصلا استفاده نکردم ازشون 

چی داری چینی یا ارکوپال کدوم مدلش

2714
چی داری چینی یا ارکوپال کدوم مدلش

چینی 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
سلام منم نمیخواستم انقده هزینه ارکوپال اصل کنم زرین خریدم عالی هستند

اینم قشنگه خوشم میاد ولی از مدل والنسیا بیشتر خوشم اومد