2737
2734
عنوان

مسابقه عکس نی نی سایت

3073 بازدید | 171 پست

کاربران عزیز سلام

نی نی سایت، به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، با همکاری چای طبیعت، مسابقه ی بسیار جذابی برای کاربران عزیز در نظر گرفته است.

موضوع مسابقه: فنجانی از  عطر  طبیعت

کاربران عزیز باید عکس یک فنجان چای به همراه جعبه چای طبیعت را با زیبایی هرچه تمام تر بگیرند و برای ما ارسال کنند عکس هایی که از خلاقیت بیشتری برخوردار باشند، شانس بیشتری دارند تا جزو برندگان باشند.

نکته مهم، در نظر داشته باشید که عکس ها را با هر سیلقه ای که می گیرید، چای طبیعت باید درعکس تان وجود داشته باشد

منم_چاییم_رو_عوض_کردم# 

اما جایزه مسابقه چیه؟

، یک پک کامل از محصولات چای طبیعت

زمان ارسال عکس:

عکس ها را  می توانید از روز شنبه 13 اردیبهشت ماه  تا جمعه  19 اردیبهشت ماه ارسال کنید. شرکت کنندگان عزیز می توانند تا 22 اردیبهشت برای عکس های خود لایک جمع کنند. کاربران برای جذب رای بیشتر، در صورت تمایل، باید عکس خود را در تبادل نظر ، دسته بندی متفرقه و در قسمت مسابقات عکس نی نی سایت تبلیغ کنند در غیر اینصورت تاپیک آنها حذف خواهد شد

لینک ارسال عکس ها برای شرکت در مسابقه

....................

تعداد برندگان این مسابقه

چای طبیعت به 10 نفر از برگزیدگان این مسابقه جازه خواهد

5 نفر اول از برندگان ،  بر اساس تعداد لایک کاربران مشخص می شوند

5 نفر بعدی  با رای داوران مسابقه انتخاب خواهند شد

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واسه خرید یه چای😐😐😐

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖

چه جایزه مزخرفی

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
2738

نی نی یار جان عکس من هنوز تایید نشده😭

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

@نی_نی_یار_3    

نی‌نی یار جان من تو قسمت تماس با ما فرم پر کردم اما فکر‌کنم متوجه نشدن برنگردوندن کاربریمو 

من خودم از یکی از نی نی یارا خیلی وقت پیش خواسته بودم کاربریمو ببنده الان میخوام برش گردوندم میشه برام برگردونید لطفا🙏🏻🌹🌹🌹❤️❤️❤️

میشود هر انچه تو میخواهی😇

سلام.کاربری ب اسمlogras تو تاپیکایی ک مربوط ب ائمه هس میاد و توهین و بی احترامی میکنه...لطفا رسیدگی کنید.اگه نیازه اسکرین شات بفرستم

❤روز قدس ❤روزی است که باید به همه ابرقدرت ها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطره شما به واسطه عمّال خبیث شما، واقع نخواهد شد. روز قدس روز حیات اسلام است. باید مسلمین به هوش بیایند. باید بفهمند قدرتی را که مسلمین دارند».القدس لنا🌷
سلام.کاربری ب اسمlogras تو تاپیکایی ک مربوط ب ائمه هس میاد و توهین و بی احترامی میکنه...لطفا رسیدگی ...

بله لطفا

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
بله لطفا

اسکرین شاتا رو گرفتم اما نمیاد جزو عکسام ک بفرستم.راهنمایی میکنید چحجوری بفرستم؟ایدی اون خانمی ک این کاربر توهین کرده رو میذارم ک لطف کنید خودتون ببینید

❤روز قدس ❤روزی است که باید به همه ابرقدرت ها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطره شما به واسطه عمّال خبیث شما، واقع نخواهد شد. روز قدس روز حیات اسلام است. باید مسلمین به هوش بیایند. باید بفهمند قدرتی را که مسلمین دارند».القدس لنا🌷
2706