2737
2734
عنوان

بارداری؟

185 بازدید | 27 پست

سلام من 4 روزه از موعدم میگذره پریودامم منظمه دیروز عصر دوبار بی بی چک زدم زیر 10 دقیقه هاله انداخت امروز صبح دوباره زدم باز هم هاله انداخت ایا امکان بارداری هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باور نمیکنم اخه دلم میخواد زار زار گریه کنم الان رفتم ازمایش دادم اما امید ندارم😢

منم مث تو بودم بعد یه سال اقدام بودن وقتی بی بی مثبت شد باورم نمیشد گریه م گرفته بود تاپیکم زدم 😂 الان نی نی سه ماهه اومده تو دلم ☺☺😘😘😋😋

منم مث تو بودم بعد یه سال اقدام بودن وقتی بی بی مثبت شد باورم نمیشد گریه م گرفته بود تاپیکم زدم 😂 ا ...

ای جوووونم خدا حفظش کنه برام دعا کنید دو ساعت دیگه جواب ازمایشم امادست اصلا باورم نمیشه اخه بی بی ها هاله میندازه البته کاملا مشخصه حس میکنم باید پر رنگ باشه🤦‍♀️

2738
ای جوووونم خدا حفظش کنه برام دعا کنید دو ساعت دیگه جواب ازمایشم امادست اصلا باورم نمیشه اخه بی بی ها ...

فدات عزیزم . نه بابا واسه منم یه هاله کمرنگ بود ، آزمایش که دادم با چهارروز تاخیر بتام ۵۵۰ شد . نگران نباش عزیزم استرس الکی به خودت نده ☺☺☺☺

2706